רוני פיאלקוב (Wannabeats)

רוני פיאלקוב (Wannabeats)

השם הוא וונאביטס, אבל זה כבר הרבה מעבר לרצון. עכשיו זה כבר צורך. הצורך בביטים, בגרוב, בסול, באלקטרוניקה. הצורך במוסיקה חדשה שתזרום בעורקים. לא ממש משנה אם זה ניו-פאנק, ניו-דיסקו, או אולדסקול. זה לא עניין של ז'אנרים. זה לא עניין של כבוד. זה רק מוסיקה. הרבה מוסיקה. מוסיקה פאנקית, מוסיקה מגוונת, מוסיקה שעושה משהו למאזין. מוסיקה אמיתית.

אנחנו לא עושים את זה בשביל היוקרה, לא בשביל הכסף ולא בשביל המגניבות הכללית. אנחנו עושים את זה כי מה כבר נעשה? נהיה עורכי דין? ננקה רחובות? נגדל שפם ונחתום קבע? נסחור בבורסה? זה הרי לא בשבילנו. אנחנו עושים את זה כי זה מה שאנחנו יודעים לעשות. כי זה מה שבא לנו. כי אנחנו מאמינים בלעשות מה שאוהבים. בללכת עד הסוף. בלא לדפוק חשבון. הרי חיים רק איפשהו בין פעם אחת לאינסוף פעמים. חבל לבזבז את הזמן הזה על משהו שאין בו קיק וסנר.

 

ועכשיו גם קצת על המוסיקה עצמה: דיסקו, פאנק, פאנקי, היפ הופ, פוסט היפ הופ, האוס, אלקטרו, יו קיי גאראז', האלקטרוניקה לגווניה השונים, הדאבסטפ, הסול והאר אנ' בי, הם כולם מגיעים מאותו מקום. הם כולם מתחברים ומשיקים אחד לשני באינספור נקודות, כולם התחילו מאותו מקצב, מאותו רית'ם, מאותו הבלוז. כולם התפתחויות ופראפרזות שונות על אותו הדבר.

הדבר הזה - זה מה שאנחנו מנגנים. לשם אנחנו שואפים. אותו אנחנו מחפשים. זה הביטס שהוונאביטס רוצים. אנחנו מזמינים אתכם למסע מוסיקלי חסר גבולות, מהסול, דרך הבייסליין, אל עולם שכולו גרוב.

 

כשאנחנו לא משדרים בקול הקמפוס אנחנו יוצרים מוסיקה משלנו, עורכים מוסיקה לשידורים בלווין ובכבלים, לבתי עסק ומקומות בילוי, לאתרים ולכל מקום שיש בו דרישה לגרוב, מתקלטים במועדונים ובברים ברחבי העיר, באירועים או פשוט לייב באינטרנט ישר מהבית, בתוכנית השבועית שלנו #פלו_רנטין.

או שאנחנו סתם מקשיבים לכל המוסיקה (להורדה בחינם, כמובן) שהגיעה להארדדיסק שלנו היום.

*וונאביטס הם קולקטיב מוסיקלי המורכב מרוני פיאלקוב ו.. זהו.

 

וונאביטס ברשת:

כל מה שקורה: טוויטר

שידורים לייב באינטרנט: הבלוג של #פלו_רנטין או ישר ביוסטרים

מוסיקה מקורית: סאונדקלאוד

מיקסים: מיקסקלאוד

ויש גם גוד אול פאשנד מייל: Wannabeats@gmail.com

צרו קשר

לוח נחיתות

כל הנחיתות