רדיו

ליילה מארחת את אלון נוימן

השבוע בליילה יתארח איש האשכולות אלון נוימן, לשיחה על בגרות, אבהות, מוזיקה ומירי רגב

מאת אורי & אפי. ליילה, שבת 20-05-2017 @ 21:00

תגיות: אלון נוימן

ראשית, ולפני הכל, נעמוד דום ונכבד את זכרו של כריס קורנל. אך לפני זמן קצר שאלנו את עצמנו מה קורה, והבענו שמחה על כך שחלפה כבר מחצית השנה ללא מתים מפורסמים, והנה... זה קרה. אהבנו את כריס קורנל מאד, עוד מתחילת שנות ה-90. ניזכר בערגה בלילות ארוכים בהם נענענו עריסת תינוק סרבן שינה לצלילי Black Hole Sun, ונאמר לו תודה על מי שהיה. והוא היה.

השבוע, חברים, אנחנו מארחים. ולא סתם מארחים... השבוע אנחנו מארחים את איש האשכולות אלון נוימן! אין טעם לנסות ולהגדיר את אלון – שחקן, קומיקאי, מוזיקאי, פרפורמר... נדמה שניתן לכנותו "האיש שלא עסק בריקוד בלט מימיו". נשוחח איתו עליו ועל העולם, נתגלח על זקנו ונשמיע את השירים אותם בחר להשמיע. אנחנו מבטיחים שלא יהיה שום "שאלון".

במסגרת פינתנו הקבועה ("לדעתי אתה צודק") נבחן אי-אילו אמירות של פוליטיקאים ושאר מרעין בישין ישירות מתוך הפייסבוק שלהם, ונסכים איתם. כמובן שהמוסיקה המשובחה תזרום כיין. 

כדברי מרק טוויין האגדי: "אני לא פוחד מהמוות - הייתי מת במשך מיליארדים על מיליארדים של שנים לפני שנולדתי, ולא סבלתי בשל כך שמץ אי נוחות". כל שבת ב-21:00, בתוכנית הכי טובה הקרובה לאזור מגוריכם.

 

 

תגובות