רדיו

נינג'ה טיון לסוף השבוע

השבוע בסוליד סטיל: שעה ראשונה עם Saoirse ושעה שנייה עם Broken English Club, חזרה לשגרה

מאת אורטל ניצחון. סוליד סטיל, שישי 21-04-2017 @ 22:00

תגיות: Ninja Tune, solid steel, סוליד סטיל, coldcut, נינג'ה טייון, Saoirse, Broken English Club

תוכנית הרדיו של קולדקאט, DK וסטריקלי קוו, מבית היוצר של הלייבל נינג'ה טיון, התחילה את דרכה כבר בשנת 1988 ומטרתה לתת במה ל-DJ'S מכל העולם. התוכנית מועברת בסינדיקציה למספר תחנות בעולם (צרפת, גרמניה, אוסטריה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד), שודרה בקול הקמפוס משנת 2004 למשך מספר שנים וחזרה ללוח השידורים עם סטים מגוונים של הד'יגאים הכי חמים בשטח.

 

השבוע בתוכנית: 

22:00 - מי שתפתח לנו את התוכנית היא Saoirse שכבר מגיל צעיר נהגה לאסוף תקליטים באירלנד, עיר הולדתה. כיום היא פועלת מלונדון ואתן/ם יכולים לשמוע אותה באופן קבוע ברדיו Rinse FM ולתפוס אותה מנגנת במועדונים ברחבי העיר ופסטיבלים ברחבי העולם. 

על הסט שלה לסוליד סטיל היא הוסיפה כי "בעזרת לייבלים כמו נינג'ה טיון ו-Warp & Hyperdub היא הצליחה לגלות ולמצוא צורות שונות של מוזיקה אלקטרונית, כשהפכתי להיות אובססיבית באיסוף תקליטים זה הפך להיות חלק משמעותי בצורה שבה ניגשתי למוזיקה ולמגוון הרחב אליו הגעתי בבחירות שלי. לכן רציתי להכין מיקס שמשקף את כמה מהסוגים שזה עזר לי למצוא בצעירותי. זה די שונה ממה שאני מנגנת בדרך כלל אבל יש בו זווית אחרת ממני ושאני בהחלט אשמח לעשות יותר". 


23:00 - בשעה השנייה נקבל בברכה את הפרוייקט של וטרן הטכנו שמשחרר מוזיקה כבר עשרים שנה - אוליבר הוּ בשם Broken English Club, ושעתיד לשחרר את האלבום החדש The English' 'Beach ביוני הקרוב. מה שמתואר כ12 קטעים של אלקטרוניקה חשוכה וטכנו מטאלי, אלבום זה מתאר את פניה המוזרות והכואבות של העיר מערבית של אנגליה - Dungeness

על הסט לסוליד סטיל הוא הוסיף שהוא מלא במערבולות ובלאגן, אלקטרוניקה חשוכה שחוקרת את הצד המוזר של העולם של Broken English Club. זה בעיקר סט לנסיעת אוטובוס ארוכה שנדמה כי נמשכת לנצח. מעניין.

 

 

>> האזינו לפודקאסטים נוספים של סוליד סטיל

תגובות