רדיו

נינג'ה טיון לסוף השבוע

השבוע בסוליד סטיל: בשעה הראשונה Hodge ובשעה השנייה Astral Plane DJ Team, נפלא

מאת אורטל ניצחון. סוליד סטיל, שישי 17-03-2017 @ 22:00

תגיות: Hodge, Astral Plane DJ Team, סט, נינג'ה טיון, Ninja Tune, solid, steel, קולדקאט, solid steel, סוליד סטיל

תוכנית הרדיו של קולדקאט, DK וסטריקלי קוו, מבית היוצר של הלייבל נינג'ה טיון, התחילה את דרכה כבר בשנת 1988 ומטרתה לתת במה ל-DJ'S מכל העולם. התוכנית מועברת בסינדיקציה למספר תחנות בעולם (צרפת, גרמניה, אוסטריה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד), שודרה בקול הקמפוס משנת 2004 למשך מספר שנים וחזרה ללוח השידורים עם סטים מגוונים של הד'יגאים הכי חמים בשטח.

 

השבוע בתוכנית: 

22:00 - מי שיפתח את הלילה הוא המפיק מבריסטול העונה לשם Hodge ששחרר את המוזיקה שלו בכמה לייבלים כמו: Livity Sound, Punch Drunk, Berceuse Heroique, Hotline, Hemlock ו- Tempa. הוא פינק אותנו בכמה קטעים שלא שיחרר עדיין, או בכלל, של Ploy, Batu, Peverelist, Kowton, Perc, Planetary Assault Systems ועוד קטע שייצא בקרוב של Randomer וכמה מההפקות האישיות שלו.

על הסט לסוליד סטיל הוא הוסיף כי הוא ניגש אל הכנת הסט באותה הצורה שבה הוא מנגן כדיג'יי. אחד הדברים המרגשים ביותר כשהוא יוצא הוא לשמוע ולגלות מוזיקה חדשה וזו הסיבה שהוא מנסה כמה שיותר לשלב אותה בסטים שלו. השעה שהוא הכין היא ברובה חדשה שעתידה לצאת ועוד כמה שלא שוחררו כלל עד היום, ועוד כמה דברים ישנים שהוא מאוד אוהב ונהנה מהם בתקופה האחרונה ומעביר את התחושה שלו ושל מה שהוא בעיקר שומע בזמן האחרון.


23:00 - בשעה השנייה נקבל את Astral Plane DJ Team, מה שהתחיל כבלוג שרצה לשבור את הנורמות בתעשיית המוזיקה וחברות התקליטים והפך לפלטפורמה תומכת לאומנים צעירים/ לא מוכרים או לא מוערכים בתעשייה כיום דרך מגוון וצורות מדיום שונות. הם לרוב מקדמים את הז'אנר האלקטרוני על כל גווניו, במטרה לתת במה למפיקים, דיג'יים, זמרים ואומנים חזותיים בעלי ביקורת וצורת חשיבה שמוכנים לקבל ביקורת על עבודתם בשביל להשתפר. הם מגשימים את החזון הזה וכיום משמשים כבית לאומנים כמו: SHALT, Chants, Nunu, Exit Sense, LOFT ו- E.M.M.A. החודשים הקרובים הם מאוד מרגשים ללייבל, שמוציא ויניל חדש וראשון. 

 

 

>> האזינו לפודקאסטים נוספים של סוליד סטיל

תגובות