רדיו

נינג'ה טיון לסוף השבוע

השבוע בסוליד סטיל: שעה ראשונה של MJ Cole, שעה שנייה של RocketNumberNine

מאת אורטל ניצחון. סוליד סטיל, שישי 17-02-2017 @ 22:00

תגיות: נינג'ה טיון, קולדקאט, solid steel, סוליד סטיל, coldcut, RocketNumberNine, MJ Cole

תוכנית הרדיו של קולדקאט, DK וסטריקלי קוו, מבית היוצר של הלייבל נינג'ה טיון, התחילה את דרכה כבר בשנת 1988 ומטרתה לתת במה ל-DJ'S מכל העולם. התוכנית מועברת בסינדיקציה למספר תחנות בעולם (צרפת, גרמניה, אוסטריה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד), שודרה בקול הקמפוס משנת 2004 למשך מספר שנים וחזרה ללוח השידורים עם סטים מגוונים של הד'יגאים הכי חמים בשטח.

 

השבוע בתוכנית: 

22:00 - את התוכנית יפתח MJ Cole האגדי, שמפיק כבר יותר משני עשורים ושימש כדמות מובילה בסצנת הגראז' בבריטניה וצבר לזכותו עבודה עם אומנים כמו Elisabeth Troy, Wiley ולאחרונה גם AJ Tracey.

הסט שלו לסוליד סטיל מציג צד אחר לטעמו המוזיקלי עם קטעים של Jon Hopkins, Nils Frahm, Floating Points, Steve Reich, Radiohead and Bonobo וגם כמה קטעים שהוא הפיק בעצמו. את הקטעים הוא בחר לאחר שחפר בתוך אוסף ה'שירים לא רקידים' שלו, וחיבר את כולם יחד כדי ליצור אוסף של כינורות, טקסטורות וקולות.

 

23:00 - בשעה השנייה אנו מקבלים שוב, אחרי שלוש שנים מהסט האחרון שלו בתוכנית, את Ben Page מההרכב RocketNumberNine עם קטעים מפרויקט הסולו שלו Fear Of Jazz. הסט מכיל קטעים שלא שוחררו עדיין לאוויר העולם והוא מאמין כי הוא סוג של המשך לסט הקודם שלו רק עם עיבוד אחר ונסיבות שונות כי מאז הסט האחרון, הוא הספיק להפוך לאבא וכיום מתגורר בגרמניה. הוא הקליט את הסט בטייק אחד עם הטרקטור הנאמן שלו ומקווה שאת פרויקט הסולו שלו הוא ישחרר בהמשך השנה במלואו.


 

 

>> האזינו לפודקאסטים נוספים של סוליד סטיל

תגובות