רדיו

נינג'ה טיון לסוף השבוע

השבוע בסוליד סטיל: London Contemporary Orchestra יפתחו עם רוחות חזקות ו-Fourmï Rouz יסיים עם שמש קייצית

מאת אורטל ניצחון. סוליד סטיל, שישי 13-01-2017 @ 22:00

תגיות: נינג'ה טיון, Ninja Tune, solid steel, סוליד סטיל, קולדקט, London Contemporary Orchestra, Fourmï Rouz, Afromyrma Mix

תוכנית הרדיו של קולדקאט, DK וסטריקלי קוו, מבית היוצר של הלייבל נינג'ה טיון, התחילה את דרכה כבר בשנת 1988 ומטרתה לתת במה ל-DJ'S מכל העולם. התוכנית מועברת בסינדיקציה למספר תחנות בעולם (צרפת, גרמניה, אוסטריה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד), שודרה בקול הקמפוס משנת 2004 למשך מספר שנים וחזרה ללוח השידורים עם סטים מגוונים של הד'יגאים הכי חמים בשטח.

 

השבוע בתוכנית: 

22:00 -  בשעה הראשונה אנו מקבלים את Hugh Brunt מההרכב הבריטי, החדשני והמוערך London Contemporary Orchestra שעבדו עם רדיוהד באלבום האחרון שלהם A Moon Shaped Pool. החודש הזה, ההרכב ייצא לטור יחד עם סרטו זוכה האוסקר של פול תומאס אנדרסון 'זה ייגמר בדם' ('There Will Be Blood') בליווי תזמורת חיה של ג'וני גרינווד.

על הסט שהכינו לסוליד סטיל הם הוסיפו כי המיקס מתמקד בעיקר בקטעים קצביים שמשתנה לקראת הסוף. הוא נותן במה ל-Grischa Lichtenberger שהוא מאמין כי מגיעה לו חשיפה רחבה יותר ובין היתר גם הכניס כמה קטעים של יוצרים ששיתפו פעולה עם London Contemporary Orchestra במשך השנים; Anna Meredith; Jed Kurzel; Actress; William Basinski; ו- Jonny Greenwood שיחברו בהמשך החודש להקרנה חיה של הסרט הנ"ל.


23:00 -  למרות החורף הבועט והרוחות המתחזקות בחוץ, הכין לנו בשעה השנייה Fourmï Rouz סט שטוף שמש מיוחד והראשון מהאי מאוריציוס. רוז' יוצר שיתופי פעולה אזוריים בין  האיים של האוקיינוס ההודי, במטרה לשמר, לחדש ולהפיץ את המורשת המוזיקלית הייחודית שלהם ברחבי העולם וקרא לו Afromyrma Mix. הוא התייחס אליו כאל מסע לתוך מקצביים קוסמיים אפריקאים מלאים בכלי נגינה והקשה, שכולל גם את הקטעים האהובים עליו בכללי.

בסט לסוליד סטיל הוא הכניס קטעים של אלמה נגרה, גולדן טיצ'ר, אפל דיאלו, Floating Points ורמיקס של Four Tet, את שיתוף הפעולה של DJ Khalab ו- Baba Sissoko, כמו גם את O'Flynn שהתארח לא מזמן בתוכנית. 

 

 

>> האזינו לפודקאסטים נוספים של סוליד סטיל 

תגובות