רדיו

ביקור בית

היוצרת האלקטרונית רונה גפן המתגוררת בברלין, קופצת למחשבות על החיים עם הריליסים שלה שיצאו השנה

מאת קול הקמפוס. מחשבות על החיים, שלישי 25-10-2016 @ 16:00

תגיות: מחשבות על החיים, רונה גפן, ברק הלר חיון, RONA GEFEN, Blood Of My Blood, Bilono

רונה גפן היא יוצרת אלקטרונית פורה במיוחד, ששואבת השראה מעולמות מוזיקה שונים, מגוונים ומשתנים - החל מפופ ועד טכנו, אך בראש ובראשונה מעולם הסאונד וחקירתו. היא יוצרת ביטים, מפיקה, שרה ויוצרת עולם צבעוני ומגגון בו אין חוקים.

השנה האחרונה הייתה פורה מאד עבור גפן, ששחררה את האלבום Blood Of My Blood, המציג 12 שירים חוצי ז'אנר. החל ממוזיקה אקספרימנטלית, דרך ג'אז, בלדות, טכנו, דאון טמפו, פופ ואפילו נגיעות של מוזיקת עולם. האלבום כולל ברובו יצירות מקוריות לצד שלושה קאברים לסטיבי וונדר (My Cherrie Amour), ריי צ'ארלס (Lonely Avenue) ומירי אלוני (שיר לערב חג שנכתב ע"י תרצה אתר).

פרט לכך שיחררה עוד שלל ריליסים ייחודיים, כמו האופרה האלקטרונית STRIKE!, את הפרוייקט הייחודי "The Time I Became Itהמשלב שירה ומוסיקה במדיות ואמנים שונים, ומלווה את ספרו הרביעי של אחיה ז"ל יונתן יחד עם שלל אמנים כדוגמאת צ'רלי קצ'רלי (ניר מטרסו), נדב לזר, הילית רוזנטל, תומר רן, אביגיל עמנואל וישראל כהן.

גפן, המתגוררת בתקופה זו של חייה בברלין, תגיע למחשבות על החיים חמושה בריליסים האחרונים שלה, לשיחה על יצירתיות מתפרצת, היכולת שלה להמציא את עצמה מחדש, לגלות ולחלוק עם העולם צדדים חדשים בכל פרוייקט.

הנה טעימה מיצירתה האחרונה:

קרדיט צילום: ג׳וד מוסקוביץ

תגובות