רדיו

נינג'ה טיון לסוף השבוע

השבוע בסוליד סטיל: J. Albert שעה ראשונה ו- 45 ACP שעה שנייה, נחמד פה

מאת אורטל ניצחון. סוליד סטיל, שישי 23-09-2016 @ 22:00

תגיות: נינג'ה טיון, Ninja Tune, solid, steel, קולדקאט, solid steel, סוליד סטיל, J. Albert, 45 ACP

תוכנית הרדיו של קולדקאט, DK וסטריקלי קוו, מבית היוצר של הלייבל נינג'ה טיון, התחילה את דרכה כבר בשנת 1988 ומטרתה לתת במה ל-DJ'S מכל העולם. התוכנית מועברת בסינדיקציה למספר תחנות בעולם (צרפת, גרמניה, אוסטריה, ניו זילנד, אוסטרליה ועוד), שודרה בקול הקמפוס משנת 2004 למשך מספר שנים וחזרה ללוח השידורים עם סטים מגוונים של הד'יגאים הכי חמים בשטח.

 

השבוע בתוכנית:

22:00 - אנחנו פותחים את התוכנית עם J. Albert או בשמו המלא Jiovanni Nadal, מפיק, דיג'יי ואחד ממייסדי הלייבל Exotic Dance האמריקאי. הוא הגיח אלינו רק בשנת 2015 אבל כבר משאיר אחריו רושם בכל מקום אליו הוא מגיע. מלבד ריליסים בלייבל שלו הוא גם שיתף פעולה עם Lovers Rock, Cult Trip ו- Black Opal בריצה של שלל אי.פים שמחזקים את מעמדו כמפיק רציני ומדגישים את עומקו באולפן.

את הסט לסוליד סטיל הוא הכין מכל מיני קטעים אהובים עליו, דברים ששמר ולא שיחרר רישמית עדיין ועוד כמה דברים של חברים טובים ומוכשרים שלו.


23:00 -  האורח בשעה השניה הוא  45 ACP - או כמו שהוריו קוראים לו Dang Khoa Chau, הצרפתי, הידוע גם כ D.K (אבל לא אותו DK שאתם מכירים מסוליד סטיל). כשהוא לא מנגן עם  Low Jack כ- Slack DJs גם בתור ACP 45 וגם בתור D.K הוא חוקר מוזיקה אלקטרונית ומרבה לנגן קטעים אמביאנטים והאוס. הוא אובססיבי לכל מה שקשור לתרבות האלקטרונית של שנות ה80 וה90 ומשתמש באובססיה הזאת כדי ליצור נופים דימיונים משלו.

בסט לסוליד סטיל הוא השתדל להעביר את מה שהוא מנגן בסטים האחרונים שלו כACP 45. לצד האווירה האימביאנטית שבפתיחה ופזילה קטנה לחומרים מימי התיקלוט הקודמים שלו הוא בחר כמה קטעי האוס שהוא אוהב של Stephen Brown, Ocobaya, The KCL Project, Zero B ועוד ועוד.

 

 

>> האזינו לפודקאסטים נוספים של סוליד סטיל

תגובות