מדריך

חלל

בערב הזיכרון האלטרנטיבי, "חלל", מביטים למוות בעיניים. דרך השכול. האובדן. הדמעות. התהום. משתתפים: הדרה לוין-ארדי, קוב, שולץ, אמיר אוריין ועוד רבים נוספים

צוותא, תל אביב, 27-04-2009 21:00
חלל

המלחמה היא מוות. המוות הוא כלום. אין לו שם. אין לו פנים. אין לו סוף. אין לו אלוהים. הוא אינו מכובד. הוא אינו נאצל. אין בו טעם. אין בו תכלית. והוא לא מעניק חיים. הוא מוות. רק מוות. סתם מוות. סתם.

בערב יום הזיכרון, באולם צוותא, בתל אביב, נביט למוות בעיניים. דרך השכול. האובדן. הדמעות. התהום. והרעד הבלתי נשלט בשפתיים. נעשה זאת בכאב. באירוניה. בזעם. בהתרסה. ובמלים שמנקבות את הלב. ערב יום הזיכרון האלטרנטיבי, אירוע שהפך למסורת, נערך זו השנה השמינית.

משתתפים: שלמה בר, יונתן יבין, הדרה לוין ארדי, דורון אייל (שולץ), סגול 59, יובל זמיר, רוני סומק, קוב, בלוז ראש פינה, אמיר אוריין, איילת רון ובועז כהן, יובל גורביץ`, חרדל, צוות אופרת הרוק "מלחמה" (קובי ויטמן, דביר בנדק, יניב לוי ואיילת רובינסון), דה אנסאונדבל והרב עדי כהן.

חלל, יום שני ה-27.4, 21:00, צוותא, אבן גבירול 30, תל אביב

תגובות

  • אוי כמה שזה כאב....

    בניגוד למוסיקה המלטפת בכיכר כל קטע בערב הזה היה מכה מכיוון אחר. וזה כל העניין. תודה לאבישי ולכל מי שהופיעו שמזכירים שנה אחרי שנה שמותר וצריך גם להתרגז ולכאוב.

    עמית, 28-04-2009 01:45