מדריך

השמנמנים

הפלאמפ דיג'ייז, שנמצאים בפרונט סצינת הקלאבינג העולמית כבר שנים, מגיעים לארץ למסיבה אינטימית עם סאונדים שמנים במיוחד

הבלוק, תל אביב, 24-04-2009 23:00
השמנמניםיחצ

הפלאמפ דיג'ייז נמצאים בפרונט העולמי מאז שנת 2000. הם אחראים ליותר מ-50 סינגלים ורמיקסים מרעידי רחבות וארבעה אלבומי אמן.הם זכו באין ספור תארים ופרסים. הם מופיעים במועדוני ענק ובפסטיבלים הגדולים ביותר בעולם.

צמד הפלאמפס, לי ראוס ואנדי גרדנר, סוגר השנה עשור לסינגל הראשון שלהם שהתפשט כמו אש בשדה קוצים ממצעדי ההייפ באנגליה ועד למועדונים באיביזה, תוך שהוא מבשר על סאונד חדש ומאוד שמן. אלבומם הראשון הזניק אותם מיידית למעמד של סופרסטארים של עולם המוסיקה האלקטרונית, מפיקים שמנפיקים קטעים מסחררים שחוצים טעמים, קהלים וז'אנרים- מה שהפך אותם לסנסציה של עולם הפסטיבלים ואת הקטעים שלהם להיילייטס של כל סופרסטאר דיג'יי -מלורן גרנייה דרך סשה ועד פיט טונג,כולם אוהבים את הפלאמפס.

כתבות ענק במגזיני מוסיקה מובילים עסקו בטכניקות ההפקה שלהם וניסו להבין כיצד הם מייצרים סאונד כ"כ שמן. בעוד הם מנסים להבין את הסוד,הפלאמפס המשיכו לייצר את הממתקים נוטפי השומן שלהם,הקליטו סט אגדי לסדרת "פאבריקלייב",הוציאו את האלבום "אירגזם" (שכלל את השת"פ עם גארי ניומן), הריצו ליין בעל שם דומה בפבריק הלונדוני (המצליח ביותר של המועדון אי פעם)והופיעו במרכזו כל של  פסטיבל נחשב לצד הרכבים כמו פרודיג'י וכמיקל בראדרס. בשנה שעברה הם הוציאו את אלבומם הרביעי "הד-טראש" והם שומרים בהצלחה על מקומם בצמרת של עולם הקלאבינג העולמי.

פלאמפ דיג'ייז בישראל, יום שישי ה-24.4, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות

  • PRE SALE

    הצטיידו נא בכרטיסים מראש למנוע אי נעימויות

    T-BREAK, 19-04-2009 12:07