מדריך

פותח ערוצים

יוסי פיין, מהמוזיקאים הישראלים המצליחים בעולם, מגיע לישראל- לתת סדרה מצומצמת של סדנאות קואצ'ינג בשילוב עם סדנת אמן

קוקה בר, באר שבע, 24-05-2010 20:00
פותח ערוציםצילום: עידן שטיינר

יוסי פיין החל לנגן גיטרה בגיל 4, ואת הגיג הראשון שלו עשה 10 שנים מאוחר יותר, לצד זמר הרגאיי טוני ריי. רגאיי תמיד היה חלק מרכזי בפועלו של יוסי, והוא אחראי לא מעט לחלחולו למוזיקה הישראלית. בגיל 16 גילה את הבס, ומאז לא נפרדו דרכיהם. הוא ניגן עם שורה ארוכה של מוזיקאים ישראלים - מאיר אריאל, אריק אינשטיין, יהודית רביץ, סיאם, שלמה מזרחי, פורטרט, שלום חנוך ורבים אחרים. ב- 1985 עבר פיין לניו יורק, הצטרף להרכב הרוק המיתולוגי "בושרוק" ומשם פרצה הקריירה הבינלאומית שלו, שנעה בין מחוזות הג'אז, הרוק והמוזיקה השחורה. הוא עבד עם שורה ארוכה של מוזיקאים, ביניהם דיויד בואי, לו ריד, גיל אוונס, Naughty By Nature, ג'ון סקופילד, סטנלי ג'ורדן וג'אקו פסטוריוס.

עבודתו של מפיק מוזיקלי כרוכה בהפיכת הפוטנציאל הטמון במוזיקאי למוצר מוגמר, תוך הפקת המקסימום ממנו. אל תחום הקואצ'ינג הגיע יוסי כשביקש למצוא דרך בה יוכל להשתמש בכלים ובידע אותם רכש במשך השנים כמפיק מוזיקלי, כדי להדריך כל אדם המחפש שיפור עצמי, ללא קשר לעיסוקו. 

 את השנים האחרונות הקדיש יוסי ללימודים אינטנסיביים בארה"ב מאחד המומחים הגדולים בתחום  הדעת והמוח, ד"ר מייקל ג'יי דוקט,  ובסיומם קיבל תואר קואצ'ר מוסמך. 

בסדרת הרצאות אינטימיות יסביר יוסי את ההקבלה בין הפקת להיטים מצליחים להפקת חיים מצליחים, וזאת באמצעות דוגמאות מעבודתו עם אותם אמנים, בשילוב הידע שרכש בלימודי הקואצ'ינג. 

סדנה עם יוסי פיין , יום שני ה-24.5, 20:00, קוקה בר, ארלוזורוב 50, באר שבע

תגובות