מדריך

ניו-יורק, ניו-יורק

בן דיץ הידוע בכינוי Math Head, מגיע הישר מברוקלין, לתת סט מגוון שינוע בין הסאונד האפל והשבור של ברייקור ודאבסטפ, לבין הצליל הסליזי מעט של אלקטרו-האוס ובייסליין

הבלוק, תל אביב, 03-04-2009 00:00
ניו-יורק, ניו-יורק

בן דיץ (25), הידוע בכינוי Math Head, מגיע למועדון הבלוק היישר מברוקלין, ניו-יורק, שם הוא מייסד ושותף בחבורת Trouble&Bass האגדית, המורכבת מהשמות החמים ביותר של המפיקים / DJs שיש לתפוח הגדול להציע, כמו Starkey ו- Drop The Lime. Trouble&Bass הוא גם שמו של הלייבל הפעיל מאוד של החבורה, וגם שמו של ליין המסיבות שהם מארגנים, הנחשב לדבר הלוהט בעיר, והוכתר כמקום הנכון לשמוע את הסאונד הכי טרי ובועט בהקשר לרחבת ריקודים.

Math Head התחיל את הקריירה המוסיקלית שלו בשנות נעוריו המוקדמות, עם הפקות שנטו לכיוון של ברייקור ו-IDM. בהמשך, נחשף לגראג', גריים ודאבסטפ, והחל להפיק קטעים שחקרו את הגבולות של אותם ז'אנרים ואת החיבורים ביניהם. הוא מהמפיקים האמריקאים הראשונים שהתעסקו עם הסגנונות הללו וזכו לפרגון והערכה מצד הסצנה הבריטית: קיבל שבחים מ-Vex'd ומשדרנית הרדיו האגדית, מארי אן-הובס (Radio1, BBC), שלמעשה נחשבת לפרומוטרית מרכזית במוסיקת האנדרגראונד האנגלי, עזרה לקדם אינספור אמנים וזכתה לשני אוספים בעריכתה, שיצאו בלייבל הנחשב Planet Mu.

הסט של Math Head הולך להיות מגוון וינוע בין הסאונד האפל והשבור של ברייקור ודאבסטפ, לבין הצליל המועדוני סליזי מעט של אלקטרו-האוס ובייסליין. הוא מתמחה בלרקוח את השיקוי המסיבתי הסמיך הזה של אינסוף מרכיבים חתוכים דק דק, ומתערבבים היטב עד שנוצר מהם משהו חדש.

את התמיכה המקומית ללילה הזה יספקו הצמד סקילהטון, הקטיק, כלבתא (שחזר זה עתר מ-Tour באנגליה וברלין), ויסגור - נאסטי האביט.

Math Head בישראל, יום שישי ה-3.4, 00:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תמונה: אלן סטאג 

תגובות