מדריך

על קו וינה-תל אביב

מסיבת 100 שנה לתל אביב בחסות העיר וינה, עם מיטב בניה - סטריאוטייפ ודורפמייסטר, ונציגות מקומית בדמותם של בוטניקה וטבק

קומפורט 13, תל אביב, 03-04-2009 22:30
על קו וינה-תל אביב

חגיגה משותפת של עיריית וינה וסחלב הפקות לרגל הילולת 100 שנה לתל-אביב:

העיר וינה יצרה את אחת הסצינות האלקטרוניות הפוריות והמשפיעות ביותר בשני העשורים האחרונים, בעיקר תחת הלייבל G-STONE של מפיקי העל קרודר ודורפמייסטר - הם שחררו פרויקטים עתידניים ומעושנים, והפכו למותג לייף סטייל עם PEACE ORCHESTRA, TOSCA , K&D SESSIONS ועוד.

קרודר ודורפמייסטד, ביחד עם סטריאוטייפ וחברים אחרים גיבשו לעצמם סאונד חם שאף זכה לכינוי הסאונד הוינאי, הכוונה היא לאלקטרוניקה חמימה ומעושנת, עמוסה בהשפעות של גטאות מהעולם אבל תמיד נקייה ואלגנטית כמו בחורה וינאית ביום חורפי קר. בנוסף ללייבל המהפכני, היו גם ערבי ה-DUBCLUB המיתולוגיים שזכו למעמד של פולחן אצל חובבי באסים ברחבי העולם בעיקר בגלל סיפורים על הויברציות ה''מעוררות'' של הבאסים האימתניים במועדון הוינאי.  

ריצ'ארד דורפמייסטר הוא חצי הצמד קרודר ודורפמייסטר, שמכרו מיליוני תקליטים בעולם ושחררו כמה מהמותגים הכי איכותיים בעשור האחרון - טוסקה, K&D SESSIONS, PEACE ORCHESTRA ועוד. כמו כן אחראי על רמיקסים לאמנים מהשורה הראשונה כגון מדונה, דפש מוד ועוד רבים וטובים באלקטרוניקה האוס היפ הופ ודאב. 

 סטריאוטייפ  - מלך הבאסים והאיש שעשה סיבוב הופעות משותף באסיה עם מיסי אליוט לאחרונה, מגיע אלינו לקרוע את הרחבה עם החומר הכי עבה שיש בספר. סטריאוטייפ, שמחלק את העשייה המוזיקלית שלו בין וינה לניו יורק, החל את הקריירה המוזיקלית הבינלאומית לפני כשמונה שנים כשהוציא אלבום מופתי והצטרף ללייבל האיכותי של קרודר ודורפמייסטר G-STONE - באותה תקופה שילב בתיקלוטים שלו עולמות מוזיקליים שנעו מהרגאיי ועד לטכנו.  עם הוצאת הסינגל הראשון שלו, יחד עם הזמר טיקימן, הוא סומן כיוצר מרענן בעל סאונד ייחודי. מאז הספיק להוציא עוד אלבומים רבים והקים את הלייבל הפרטי שלו, קראנצ' טיים. 

 את האמנים הוינאים יחממו ויקררו - נדב רביד ואמיר אגוזי לבית משפחת בוטניקה + וולטר וטרטל למשפחת טבק.

וינה חוגגת לתל אביב, יום שישי ה-3.4, 22:30, קומפורט 13, פלורנטין, תל אביב

צילום - BBR

תגובות

  • funfunfun

    s te re o t y p niccce

    madbassline, 03-04-2009 01:31