מדריך

רות, עבור

רות דולורס וייס מגיעה לסיפורים באוזן עם מופע פסנתר אינטימי, משובץ בסיפורי היצירה האישיים ובשיחה אישית עם הקהל

האוזן בר, תל אביב, 31-10-2009 20:30
רות, עבוריחצ

"סיפורים באוזן" היא סדרת הופעות חדשה שתארח מידי חודש אמנים משתנים ובולטים בנוף התעשייה המקומית, לסשן אינטרקטיבי עם הקהל. הקונספט ומהותו שמים דגש על קשר בלתי אמצעי של האמן עם מעגל הקהל הקרוב והאוהד ביותר שלו. האמן יתייחס לשאלות שיופנו אליו במהלך המופע ו/או יישלחו אליו מראש. האמן יעמוד על הסיפורים שמאחורי השירים, תהליך הכתיבה, סיפורים אישיים וכיוצא בזה.

הערב -

 

סיפורים באוזן" היא סדרת הופעות פופולרית שמארחת מידי חודש אמנים משתנים ובולטים בנוף התעשייה המקומית, לסשן אינטרקטיבי עם הקהל. המופע התשיעי בסדרה יארח את היוצרת המרתקת רות דולורס וייס:   

רות דולורס וייס (אתר רשמי, מייספייס) היא זמרת, יוצרת ופסנתרנית. מאחוריה שני אלבומים: האי.פי "Come See" (2004) ו-בעברית" (2008). טרם פנתה לעסוק בחומרי הסולו שלה, עבדה וייס עם ההרכבים B-Blond ו- River Styx, ששחררו אלבום אחד ב-2003. לצד חומריה המקוריים - באלבומה "בעברית", נתנה רות את הפרשנות שלה למילים של לאה גולדברג ורחל המשוררת, וללחנים של סשה ארגוב. במחווה שלה ל"משירי ארץ אהבתי" (גולדברג) מחברת רות ברגישות ובעומק בין ארץ ישראל היפה של פעם למציאות הישראלית של ימינו. ייחוד קולה הקברטי והבעתה התיאטרלית מוצאים דרכם אל ליבו של הקהל הרחב ומופעיה מלאי ההשראה מותירים את המאזינים מרותקים לכיסא. בשנים האחרונות התגוררה רות באוסטין, טקסס. גיחותיה הקצרות להופעות בארץ חיזקו את מעמדה כאחת היוצרות המבוקשות בישראל. זוהי הזדמנות חד פעמית לנסות ולהגיע לכדי פתיחות נדירה עם היוצרת המיוחדת הזו, המשקפת שילוב מרתק בין פרסונה מופנמת לאישיות בימתית כובשת.   

סיפורים באוזן עם רות דולורס וייס, יום שבת ה-31.10, 20:30, האוזן בר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

תגובות