מדריך

שתיקת הכבשים

קורט ווגנר,סולן ומנהיג האנסמבל Lambchop, מגיע להופעה אחת בלבד בה יבצע חומרים ישנים ומוכרים יחד עם שירים חדשים וקטעים נדירים ואינסטרומנטליים

בארבי, תל אביב, 06-04-2009 21:30
שתיקת הכבשים

קורט ווגנר, סולן ומנהיג האנסמבל Lambchop מגיע לישראל להופעה אחת בלבד במסגרת סיבוב הופעות הסולו שלו. בהופעה יבצע וואגנר קטעים מהרפרטואר שלו הכולל תערובת של חומרים ישנים ומוכרים יחד עם שירים חדשים וקטעים נדירים ואינסטרומנטליים. 

סגנונו הייחודי נע בין אינדי-פולק לפוסט רוק עם נגיעות של בלוז אוונגרדי וסול דרומי ישן. ווגנר הקים את להקת הסופר גרופ האמריקאית Lambchop המונה בדרך כלל 16 מוזיקאים משתנים. האנסמבל החלוצי פועל כבר 23 שנים. Lambchop התחילו את דרכם כלהקת" Posterchild " בחנות התקליטים "לוסיז" בנאשוויל, השייכת למארי ווגנר, אשתו ואם ילדיו של סולן הלהקה. שם הם הופיעו והחלו להפיץ את בשורת האלטרנטיב-קאנטרי שלהם לעולם. עד היום הוציאה הלהקה 17  אלבומים ו 6 EP's. הם

בשנת 2007  יצא בפעם הראשונה לבד לסיבוב הופעות קצר, שלבסוף התארך והוליד את אלבום הסולו הראשון שלו "Kurt ". אלבומו המינימליסטי עם הטקסטים המחודדים והמעורפלים בשילוב עם לחניו זכה לשבחים רבים על ידי המבקרים והקהל. פחות משנה לאחר שהוציא יחד עם Lambchop את OH (Ohio) ב- 2008 ואת אלבום ההופעה החיה שליווה את סיבוב ההופעות.

זו הפעם השנייה בלבד שווגנר יוצא לסיבוב סולו, הוא מגיע מספרד לאחר סיבוב הופעות באירופה ובארה"ב, וההופעה בת"א סוגרת את סיבוב ההופעות הנוכחי ממש לפני ליל הסדר.

קורט ווגנר בהופעה, יום שני ה-6.4, 21:30, בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

צילום: יח"צ

תגובות

  • אחלה הופעה

    ראיתי אותם בחו"ל- לא לפספס

    ינוביץ, 05-04-2009 20:12