מדריך

כולנו אוזן

האוזן בר משיקים מיני-אתר חדש שכולל לוח הופעות אינטראקטיבי-אודיו-ויזואלי, בערב הוופעות חגיגי עם סופרגרופ שכולל את קותימן, תומר יוסף, אדם שפלן ואחרים

האוזן בר, תל אביב, 09-03-2009 22:30
כולנו אוזן

בימים אלו עולה לרשת ממשק אינטרנטי חדשני וראשון מסוגו בארץ המאופיין בניצול כלל היכולות שמאפשר הפס הרחב לגולשים:  תכנים להאזנה בכל זמן ובכל מקום ב- on demand, סטרים באיכות גבוהה, אפשרות לשילוב קליפים, ווידיאו, טקסטים ותמונות.

נגן האינטרנט החדש הוא פרי פיתוח מחלקת הרדיו של בית הספר לתקשורת, המסלול האקדמי של המכללה למנהל, המפעילה בין היתר את תחנת הרדיו "קול הקמפוס" 106fm. 
התכנון והעיצוב בוצעו ע"י המתכנת זוהר ארד. 

שיתוף פעולה בין "האוזן השלישית" לרדיו "קול הקמפוס" מוליד תחנה ראשונה שתעלה לרשת בפורמט החדש: ozenplayer, שעוצב ותוכנת במיוחד עבור בר ההופעות החדש של האוזן השלישית. הנגן ישמש כפלטפורמה דינאמית וייחודית להצגת מגוון ההופעות העתידות להתרחש במקום, תוך מתן האפשרות לגולשים להאזין, לקרוא ולצפות ביוצרים בזמן אמת. בהמשך יועלו לנגן קטעי וידאו מתוך הופעות חיות שהתרחשו ב"אוזןבר".

הנגן יאפשר לגולשים לנבור בארכיון ההופעות שהתקיימו במועדון, להתעדכן בהופעות עתידיות ולגלות דבר או שניים על האמנים, ההרכבים, ההופעות והסגנון המוסיקלי. 
כל המידע לגולשים נגיש ומסודר בלוח שנה חודשי, אשר מאפשר לקבל את כל האינפורמציה הרצויה  אודות האמנים , להאזין, לצפות ולהתרשם. הנגן מאפשר חיפוש ממוקד לפי תאריך ההופעה או לפי שם ההרכב המופיע. כל להקה או אמן מלונקקים לדף המיי-ספייס שלהם ובכך גדל בהכרח  קהל היעד שלהם.

הנגן מושק במקביל לאתר הבית החדש של "אוזןבר", ובו מידע רלוונטי על הבר ועל השירותים שהוא מציע . השקת האתר החדש והנגן האינטראקטיבי תתקיים באירוע השקה חגיגי , על הבמה -  סופרגרופ שהוקם במיוחד לערב זה:

 

תומר יוסף (בלקן ביט בוקס) שלומי אלון (הדג נחש) קוטימאן (קוטימאן) אורי כנורות (בום פאם) איתמר תופים (בום פאם) אדם שפלן (פינק פלויד)

השקת נגן האוזן, יום שני ה-9.3, 22:30, האוזן בר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב
 (קומה ראשונה מעל חנות הספרים)


תגובות