מדריך

תיקים באפילה

המידנייט פיקוקס, טריו רוק דחוס, פוגשים את אנטיביוטיקה, הרכב פאנק-ניו וייב צעיר, להופעה אפלולית ובועטת

פטיפון, תל אביב, 13-03-2009 22:00
תיקים באפילה

הרכב הפאנק/ניו וויב אנטיביוטיקה (שמזכיר ברוחו את להקת הקליק המיתולוגית) הם 3 מוסיקאים יפים ומוכשרים שעושים מוסיקת פאנק/רוק/נויז לפנים.

  

המידנייט פיקוקס, טריו רוק מתל אביב, מנגן מוזיקה שהם אוהבים להגדיר כ-"סירקוס-קור". שעטנז של רוק אלטרנטיבי כבד, מוזיקה ערבית, קברט ועוד. הפיקוקס הספיקו בארבע שנות קיומם להוציא שני אלבומים שזכו לביקורות אוהדות בארץ ובעולם, לחמם את האמנים, Mike Patton, Dub Trio ו-Firewater מארה"ב ולהיות המופע המרכזי בפסטיבלי הטבע "חוצמיזה" ו"אינדי-נגב".  הפיקוקס יוצאים במרץ למסע הופעות בארה"ב ששיאו פסטיבל South By South West באוסטין טקסס. בערב בתיאטרון תמונע ישלבו המידנייט פיקוקס מגוון של אמני תנועה ואלמנטים חזותיים במופע.

אלבום הבכורה של קוואמי "כולם יודעים את התשובות" שיצא ב- 2005, מיצב את קוואמי כאחד המוזיקאים המעניינים בארץ. לקראת העבודה על האלבום השני הבין קוואמי שהוא רוצה לעבוד יחד עם להקה, כך נכנסו קוואמי והחלבות לתקופת חזרות אינטנסיבית שהפכה לתקופת הקלטות אינטנסיבית שהולידה את "מלחמת פופ".  המפיק המוזיקלי הראשי של האלבום הוא אדם שפלן ולצדו הפיקו גם נדב רביד, מומי לוי, סאני דהרי ואורי שוחט. כלי הנשק המרכזי הוא אמנם ראפ, אבל החלבות מחברים בינו לבין רוק'נרול, בלוז, מחזות זמר של ברודוויי, P אנק- Fאנק, דאב, סימפול של עפרה חזה, אר'נ'בי , אלקטרוניקה וכמובן  גם היפ-הופ. 

מידנייט פיקוקס ואנטיביוטיקה, יום שישי ה-13.3, 22:00, פטיפון, יצחק שדה 32, תל אביב

תמונות: יעל מאירי

תגובות