מדריך

עושים קאט

אחרי יומיים של הפגנות, ארגוני היוצרים מקיימים היום חגיגת תרבות ישראלית גדולה ופתוחה לקהל הרחב עם עשרות הופעות, תיאטרון רחוב, קולנוע ועוד. בואו להנות ולתמוך.

כיכר רבין, תל אביב, 26-02-2009 12:00
עושים קאט

היום נכנסת שביתת האזהרה של ממ"ה הכוללת את כל ארגוני היוצרים, השחקנים, הצלמים והמפיקים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל ליומה השלישי והאחרון. החל מ 12:00 ועד חצות צפויה חגיגה של תרבות ישראלית בכיכר רבין - סרטים, מפגשים עם שחקנים, תיאטרון רחוב ועוד. בסוף הערב: הקרנה של ואלס עם באשיר על מסך ענק.  מה בתכנית:

החל מהשעה 12:00 ועד שעות אחה"צ מתוכננות הקרנות ופעילויות לילדים ונוער - פעלולנים, תיאטרון רחוב והקרנה של הסרט "גיבורים קטנים" באוהל הסרטים שיוצב בכיכר (12:30). ההקרנה תכלול מפגש עם השחקנית לוסי דובינצ'יק והבמאי איתי לב. לאחר מכן, באותו האוהל יוקרנו הסרטים "כנפיים שבורות" (כולל מפגש עם השחקנים מיה מרון וולדימיר פרידמן וכן עם הבמאי ניר ברגמן), "ביקור התזמורת" (מפגש עם ששון גבאי והבמאי ערן קולירין) ופרקים של הסדרה "מרחק נגיעה" (מפגש עם רוני ניניו ושחקנים מהסדרה).

בנוסף, יוקם אוהל סרטים דוקומנטריים בו יוקרנו מס' סרטים לילדים וכן הסרטים "הופעת בכורה", "יום ולילה", "הטוקבקיסטים" ו"רוח דרומית בחוף הילטון" אשר יכללו גם הם מפגשים עם היוצרים. בשעה 17:30 לערך יוקרן הסרט המדובר  "שיטת השקשוקה" של מיקי רוזנטל ויתקיים מפגש עם הבמאי אילן עבודי. החל משעות אחה"צ יופעל אוהל בו יוצגו עבודות וידאו ארט של אמנים ישראליים (אוצרת: ענבל דרובל). 

בשעה 19:00 תיפתח במת המוזיקה עליה יופיעו בין השאר אורי בנאי, ניר פרידמן, ג'וני הקטן, נועה פארן, רון סלונים ולהקת "תחת השפעה", אונילי, דן תורן, יונתן רוזן, להקת "תעני אסטר", ירון גרינברג ואמנים נוספים. תתקלט בין לבין DJ אליוט יחד עם הסקסופוניסטית לוריין. 

הערב יסתיים בהקרנה חגיגית של הסרט "ואלס עם באשיר" בשעה 21:00 על מסך ענק.

לכתבתו של סער גמזו

לכתבתה של גבריאלה דוידוביץ

רני בלייר מתארח בתוכנית שעת תרגול

חגיגת תרבות ישראלית, יום חמישי ה-26.2, 12:00-24:00, כיכר רבין, אבן גבירול, תל אביב

תגובות