מדריך

הלילה הבלתי ידוע מראש

מוסיקאים והרכבים מאירופה וישראל בערב שישלב סגנונות שונים; קלאסי, מודרני, פולק, רוק, אלתור ונויז. כחלק מפסטיבל קונטמפו למוסיקה עכשווית ווידאו ארט

לבונטין 7, תל אביב, 20-02-2009 20:30
הלילה הבלתי ידוע מראש

וולפגנג פוקס (גרמניה) עם רביעיית טנקה ואריאל שיבולת (ישראל) - ביקור נוסף בישראל אחרי ההופעות הנפלאות בלילה לבן 2007. אחד מבכירי סצנת האלתור בגרמניה משתף פעולה עם חמישה מוסיקאים ישראלים.

מאורציו קאגל (1931-2008) - "צלילי  צל" לסולו קלרינט. יוני סילבר (ישראל) . יצירה של המלחין היהודי ארגנטינאי מלא ההומור והתעוזה שנפטר לפני חודשים מספר.

נילס אוקלנד (נורווגיה) - סולו כינור והרדנגר (כינור נורווגי עממי), הופעה המשלבת מוזיקת עם ולחנים חדשים.מאסטר בויולה והרדנגר, אוקלנד מרחיב באופן יצירתי את טווח המוסיקה המסורתית של מקום הולדתו, נורווגיה. אוקלנד הוא בין היוצרים המשמעותיים שעובדים במרווח שבין המוסיקה החדשה והמסורתית ונחשב למחדש בתחומו. בשונה ממוסיקאי פולק אחרים, אוקלנד כותב את רוב החומרים שלו בעצמו ואלו נעים בין בלדות מלודיות יפיפיות ועד לאקספרימנטים אוירתיים אפלים יותר.

ZU - סט קצר של הרכב המשתף פעולה עם רבים וטובים כמו טורסטון מור, חמיד דרייק, מייק פאטון, דאלק ועוד.

הילד סופי טאפיורד (נורבגיה) - הופעת סולו עם קרן יער ואלקטרוניקה, רעש עמוק ומהפנט. טאפיורד, פרפורמרית ומלחינה. יוצרת מוסיקה גם לקולנוע, מחול ותיאטרון. ההופעה של נמתחת בין יצירת רעשים אלקטרונים וצלילי קרן יער אקוסטיים. היא מנגנת בעיקר אימפרוביזציה חופשית.

פסטיבל קונטמפו, יום שישי ה-20.2, 20:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות