מדריך

מי צריך שמות?

No Use For A Name, הרכב סקייט-פאנק קליפורני, חובר ליוסלס איי.די. לשתי הופעות מפוצצות בגיטרות אגרסיביות

בארבי, תל אביב, 20-02-2009 21:00
מי צריך שמות?

יוסלס איי. די הוקמה בשנת 1994 בחיפה. לאחר כשנתיים של הופעות קטנות בעירם ונגינה עם להקות קטנות אחרות, החליטו חברי הלהקה לנסות מזלם בארצות הברית. סיבוב הופעות זה נמשך חצי שנה וגרר אחריו עוד חמישה סיבובי הופעות בצפון אמריקה, שניים באירופה ואחד ביפן. התפנית הגדולה של הלהקה חלה בשנת 1999 כאשר כריס רואו מלהקת THE ATARIS שמע והזמין אותם להקליט אלבום מפוצל. האלבום הראשון, שהכיל שבעה שירים נקרא "Let It Burn", ויצא בחברת קונג פו. בעקבות האלבום הוחתמה הלהקה בלייבל קונג פו והוציאה בשנת 2001 את אלבומה "Bad Story, Happy Ending" בהפקתו של רואו. באלבום זה הצטרף ללהקה המתופף עידו בלאונשטיין.

בשנת 2003 הוציאה הלהקה את אלבומה "No Vacation from the World", בהפקה מקדימה של טוני סליי סולן להקת "No Use For A Name" ובהפקה בפועל של אנגוס קוק. האלבום זכה להצלחה גדולה ביפן, שם הגיע למקום החמישי בדירוג המכירות. בדצמבר 2004 אותה שנה הוציאה הלהקה את אלבומה "Redemption" ביפן וישראל. האלבום הוקלט במשך חודש בקולורדו שבארצות הברית, עם המפיק ביל סטיבנסון, לשעבר מתופף להקת הפאנק Black Flag. את סיבובי ההופעות לאחר האלבום ערכה הלהקה עם המתופף החדש יונתן חרפק.  בספטמבר 2006 השיקה הלהקה בהוצאה חגיגית (ובמסע הופעות תואם) אלבום DVD אודותיה, "‏Ratfaces Home Videos". השנה עתיד לצאת אלבום האולפן השישי של הלהקה, אשר הוקלט שוב בקולורדו בהפקתו של ביל סטיבנסון.

הערב יופיעו עמם - No Use For A Nameלהקת פאנק-רוק מסן-חוזה -קליפורניה שהוקמה ב1987 ע"י הסולן/גיטריסט טוני סליי והמתופף רורי קופף .ההרכב הוא אחד מנושאי הדגל בסצנת הסקייט-פאנק העולמית. NUFAN הוציאו שני אלבומים לפני שהוחתמו  ב Fat wreck chords (הלייבל של Fat mike מלהקת NOFX) בשנת 1993.

 

אלבומם האחרון והתשיעי במספר "The Feel Good Album Of The Year" הוקלט בפורט קולינס, קולורדו, ב-"בלאסטינג רום" עם המפיק האגדי  ביל סטיבנסון Descendents, Nofx, Black Flag). האלבום מציג 14 שירים חדשים שמשלבים עבודת גיטרות אגרסיבית בשילוב עם המלודיות הקליטות שהלהקה התפרסמה בזכותן.

No Use For A Name ויוסלס איידי בהופעה, ימים ה'/ו', ה-19-20.2, 21:00, בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א

תגובות