מדריך

שימו לב: תפוחים חיים

התפוחים בסיבוב הופעות קצר, רגע לפני שהם מתעופפים לסיבוב אירופאי, עם ערימות של גרוב, פאנק, היפ-הופ ותקלוט ככלי נגינה

קומפורט 13, תל אביב, 14-02-2009 22:00
שימו לב: תפוחים חיים

התפוחים יוצאים לעוד סיבוב אירופאי בחודש פברואר, לרגל את צאת הסינגל החדש THE POWER - קאבר נוסף, הפעם ללהיט הניינטיז האגדי של "סנאפ", שיוצא על תקליט ויניל בחברת התקליטים הלונדונית FREESTYLE RECORDS.

לאחר שהודפס אלבומם השני "Attention" במהדות ויניל לפני כשלוש שנים, הפנו החבר'ה את משאבם אל מעבר לים בכדי להפיץ את המוזיקה והוויב שלהם ברחבי העולם. צלילי ההרכב הגיע לאוזניו של אדריאן גיבסון, אושייה בריטית, אשר מיהר לשחרר את קטע הנושא מהאלבום על גבי תקליטון "7 דרך חברת התקליטים שלו FREESTYLE RECORDS - התקליטון היווה פרומו לאוסף משובח שהעמיד את הלהקה בקו אחד עם מיטב הלהקות הפועלות כיום בסצנת הFאנק העולמית. 

Buzzin' About, שיצא באירופה ובישראל ביוני 2008 הגיח לעולם כשהוא מוקף בערימות של ציפיות סביב ההרכב הרענן. הלהקה ממשיכה את חגיגת הFאנק, היפ הופ, ג'אז, רוק ואמנות התיקלוט ככלי נגינה. הסימפולים נעים בין ריי צ'ארלס למלודיות כלייזמר כשמידה של הומור והרפתקנות מרחפת מעל פני הגרוב. בתור להקה שהתחילה על טהרת האלתור המשותף, "התפוחים" הצליחו לשמור על חדוות יצירה ואילתור נדירה. סביב ארבעה פטיפונים, חטיבת נשיפה חריפה ומחתרת קצב רצחנית של קונטרבס ומתופף חייתי.

 התפוחים חוזרים, יום שבת ה-14.2, 22:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות

  • הקישור לא ממש עובד (404)

    גלעד, 11-02-2009 19:21

  • הקישורים עובדים

    איפה היתה הבעיה?

    קול הקמפוס, 12-02-2009 11:21