מדריך

שלושה מי יודע

Got no shame, שי נובלמן והעברית נפגשים לערב של שכרון חושים, עם שלוש הופעות מלאות

החתול והכלב, תל אביב, 11-02-2009 23:00
שלושה מי יודע

Got no shame הם אלון קימלמן ("קימל"), אסף דורי ("ג'סי") - שניהם בעלי חנות אופנת הפאנק רוק -  "ריבולבר", מתן ארגס ("נוז"), עומר רז ("שובר"), ואלישע בנאי, בנו של יובל בנאי. ההרכב הספיק להוציא אי.פי. ב-2007 וכעת עומד בפני אלבום מלא ראשון. לאחר שנה מאומצת של עבודה על האלבום החדש, הופעות ברחבי הארץ במועדונים, פסטיבלים ואף חימום של להקת Simple Plan הקנדית - GNS יוצאת לדרך חדשה ועולה לראשונה עם מופע. בתכנית - שירים ישנים ובעיקר שירים חדשים מהאלבום שבדרך. הרבה דיסטורשן, זיעה, פירוטכניקה ורוקנ'רול בלי בושה.

שי נובלמן חוזר להופיע לאחר חודשים של הפסקה מהופעות עם חומרים חודשים מאלבום שלישי עליו עובד נובלמן בימים אלה. שי הוציא את אלבומו השני Beautiful Life בשנה שעברה והצליח להשחיל אל הפלייסטים השונים מספר סינגלים מהאלבום. במשך תקופה ארוכה ליוו את האלבום הופעות חיות רבות בהן הופיעו עם נובלמן, גבע אלון, יותם בן חורין ואיסר טננבאום. לאחר עזיבתו של בן חורין, התפרק ההרכב ונובלמן הפסיק להופיע לתקופה ארוכה. כעת חוזר נובלמן עם חומרים חדשים והרכב שיכלול שוב את יותם בן חורין, תומר להב ואור זובלסקי.

 להקת העברית חוזרת עם הרכב מחודש ושירים חדשים מהאלבום החדש. העברית פרצו לתודעה הארצית עם השיר "מסיבת כיתה" ב-2007, מתוך אלבום הבכורה שלהם.

Got no shame, שי נובלמן והעברית, יום רביעי ה-11.2, 23:00, החתול והכלב, קרליבך 2, תל אביב

תגובות