מדריך

על הצד הטוב ביותר

פסטיבל C-sides מארח את ההרכב הדני Efterklang. אחרי ההופעה - עידו גוברין, ליאורה בלפורד וקרני פוסטל בומפע מיוחד ומסיבת דאב, האוס וטכנו עם אורחים מחו"ל

הכליף, יפו, 12-02-2009 19:00
על הצד הטוב ביותר

פסטיבל C-SIDES הנו פרוייקט ישראלי-גרמני העוסק במוסיקה אלקטרונית ומדיה חדשה. לאחר 4 שנות פעילות בירושלים ובברלין c.sides מגיע סוף סוף לתל אביב. פסטיבל סי סיידז השלישי יארח השנה מעל לשלושים מופעים מובילים מהעולם וישראל (רובם הופעות בכורה בישראל) במועדון ‘כליף' ביפו. חללי ה'כליף' יותאמו באופן מיוחד לאירוע באמצעות עיצוב חלל ותאורה והפסטיבל יתרחש בכל המבנה במספר במות וחללים שונים היוצרים שילוב ייחודי בין הופעות, מסיבות, הקרנות, מיצבים ועוד.

הערב:

השמיניה של Efterklang, מגובה בפטר ברודריק מפורטלנד, יוצרים תהלוכת סאונד עוצרת נשימה של פוסט-רוק. את הערב יפתח יאייה סמון, אחד אמני הוידאו והסאונד המעניינים בארץ, במופע חדש: 'נופים בתהודה' ואחריו שלישייה מרתקת המחברת עולמות ויזואלים ומוסיקלים שונים: עידו גוברין, ליאורה בלפורד וקרני פוסטל.

לאחר המופע של אפטרקלאנג, צוללים לערב עמוק של האוס עמוק עמוק וטכנו עדין ומלודי, גם הוא הישר מהצפון. Johan Fotmeijer השוודי מגיח הישר מהאנדרגרואנד הלוהט של סטוקהולם עם דאב צלול ועמוק יחד עם Claudia Bonarelli. פוטמייר יחבור אל נסיך הלייבל Dial ואשף המועדונים Efdemin יחד עם אוצר נוסף מהלייבל Carston Jost שינגנו האוס וטכנו מעולם אחר. סוזאנה של פאקוטק יחמם את העניינים וגליטרבאג ומקרוני, האחראים לכל החגיגה הזו, יופיעו במופע משותף מאלבומו המהולל של גליטרבאג וגעגועים לאוטפיות אבודות.

פסטיבל C-SIDES, יום חמישי ה-12.2, 19:00, הכליף, הצורפים 33, יפו

תגובות