מדריך

בחרת בחרטא

תהלוכה של קבוצת הסלון, תצא מכיכר המדינה ועד לקבוצת פלורנטין, תוך שהיא עוברת בקלפיים מרכזיים בדרך ומזכירה לכולם - לא משנה מה תבחר - מה שבאמת צריך זו מהפכה של אהבה

ברחבי תל אביב, 10-02-2009 11:00

היום, יום הבחירות, תתקיים תהלוכה של קבוצת הסלון, שתצא מכיכר המדינה ועד לקבוצת פלורנטין, תוך שהיא עוברת בקלפיים מרכזיים בדרך ומזכירה לכולם - לא משנה מה תבחר - מה שבאמת צריך זו מהפכה של אהבה.

 

מהפכה של אהבה היא קריאה לזכור שגם אחרי הפתק בקלפי בסופו של דבר אנחנו נשארים אחד עם השני, עם הרצון הטוב, ובעיקר עם ההבנה שהכוח בידיים שלנו. קבוצת הסלון, שהוקמה על ידי אנשי רוח ואמנים, קוראת לכולם להצטרף למהפכה. התהלוכה תזכיר לכולם שיש עוד אנשים שאיכפת להם ושהם לא לבד - אתם חלק מהם. ברעש וצלצולים יחולקו פתקי "בחרת בחרטא" עם הזמנה למסיבת מהפכה חינמית, התהלוכה עצמה תכלול תיאטרון רחוב, מיצגים ויוצרים שמחים.

קבוצת הסלון תקים שלוש קלפיות לטובת סקר רחוב. הקלפיות ישאלו את העוברים ושבים לשאול את עצמם, שניה לפני ההצבעה שאלה אחת:

 

מה זו מהפכה של אהבה בשבילך?

הקלפיות ימוקמו ברחבת הסינמטק, בכיכר אלנבי-הנחלה-שנקין ואחת מתניידת שתנוע יחד עם התהלוכה.

בערב תתקיים במועדון סטודיו 49, קיבוץ גלויות 49, תל אביב, מסיבה חינמית לכל מי שהצביע בקלפי של הסלון, וכניסה סמלית לכל השאר. המסיבה תציג די.ג'יים מובילים בתחומם כאפיקומן שירביץ ברגאיי והדאנס הול, אחריו DJ Poet שיביא אותה באלקטרו, האוס ופרוגרסיב ולקינוח DJ עמית גלקטי בסט טראנס לפנים. בפארטיה מהפכנית שתתחיל ברגאיי ותסתיים בטראנס.

 

תהלוכת "בחרת בחרטא":  11:00 - כיכר המדינה, תל אביב. לאורך הצירים המרכזיים עד לשכונת פלורנטין להפנינג סיום שיתקיים ב-19:00.

 

מהפכה של אהבה - המסיבה: סטודיו 49, קיבוץ גלויות 49, תל אביב

תגובות