מדריך

פאניקה ברחובות תל אביב

ליין הפאניקה חוגג 4 שנים עם אנדי באומקר (ברלין) שיתקלט האוס וטכנו חם מוינילים בלבד! יגבו אותו טל כהן, צח זמרוני, טל ארגמן, רון רבין ומיס ג'בקה

ברזילי, תל אביב, 30-01-2009 23:30
פאניקה ברחובות תל אביב

באיחור קל ואופנתי (של 8 חודשים) ליין הפאניקה חוגג יום הולדת 4 שנים בשני חללים:

Electric Ballroom:

לכבוד המאורע המשמח יגיע אל עמדת הברזילי מי שמשמש בשלוש השנים האחרונות רזידנט של המועדון הנחשב - הברגהיין/פנורמה-בר הברלינאי - אנדי באומקר. הוא גם הבעלים של FREUNDINNEN, לייבל טכנו מחתרתי חלוציבנוסף הוא מריץ את הליין הברלינאי החודשי SMAGMA.

באומקר, די ג'יי פעיל ועסוק בסצינה הברלינאית, האירופאית והעולמית, ניגן בשנה האחרונה באינספור מועדונים ופסטיבלים נחשבים באירופה ובעולם, מיפן ועד לארה"ב. הוא גם הבוקר(booker)  הראשי של הברגהיין והפנורמה-בר - שני חללים של אותו מועדון אשר שוכן במזרח ברלין במבנה ששימש תחנת כוח מזרח גרמנית עד נפילת החומה ב-1989יש האומרים שזהו כרגע המועדון הטוב בעולם. הסאונד של באומקר נע בין אלקטרוניקה עכשיוית ממיטב הלייבלים הנחשבים בברלין ובעולם להאוס וטכנו עם נגיעות אולד-סקול שמאפיינות את הנסיון והוותק שלו על העמדה. הוא עובד עם וינילים בלבד! מה שמוסיף חום,צבע וסאונד עשיר ומשובח לסטים שלו ובמסגרת תפקידו כבוקר ראשי של המועדון הוא בקשר רציף כמעט עם כל הלייבלים הגדולים, המעניינים והלוהטים של הרגע.

בנוסף לאורח הברלינאי יתארח לראשונה בליין די ג'יי טל כהן - רזידנט הליין FFF. טל מצטיין בורסטיליות מדהימה וסטים חזקים וסוחפים במיוחד ותקלט כמעט בכל מועדון רציני בישראל כמו גם מועדונים רבים והפקות רבות בחו"ל. לכבוד הפאניקה הוא ייתן את משנתו המעט יותר מחתרתית-אפלולית.

אל שניהם יצטרף רזידנט הפאניקה - צח זמרוני עם אלקטרוניקה, טכנו ובאס.

אייטיז Room:

בחלל האייטיז שיהיה בחצר בתוך אוהל סגור ומקורה ינגנו מלכות האייטיז טל ארגמן, רון רבין ומיס ג'בקה.

פאניקה חוגגת 4, יום שישי ה-30.1, 24:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות