מדריך

איך אומרים את זה?

מארקי פאנק משיק את אלבום הבכורה שלו, Forgot the Word, עם רדיוטריפ, אורי בנקהלטר, טרטל ואנדי ווטל, אספן תקליטים בעל שם עולמי

קומפורט 13, תל אביב, 29-01-2009 23:00
איך אומרים את זה?

forgot the word הוא אלבום הבכורה של מארקי פאנק (26), מוזיקאי ירושלמי, מפיק, די ג'יי/פטיפוניסט, אספן תקליטים והיסטוריון מוזיקה. מאז 2003 הוא חלק אינטגרלי מקהילת הפאנק/היפ-הופ בארץ.

האלבום הוא אסופת סיפורים מוזיקליים המסופרים דרך חריצי תקליטים. מסע לתוך מחשבות, רגשות, זכרונות, חלומות, מסע אל המקומות העמוקים בתודעה. הסאונד באלבום נשען על סימפולים הנעים מפסיכדליה של שנות ה-60', ג'אז, סול ופולקלור מתקופות שונות ברחבי העולם. הצלילים שמרכיבים את 12 הרצועות באלבום נדגמו ממאות תקליטים שראו אור בטווח הזמן שבין שנות ה- 40 לסוף שנות ה - 80. רוסיה, ארה"ב, ברזיל, אנגליה וקניה הם רק חלק מהמקומות מהם ליקט צלילים מארקי Fאנק, פירק והרכיב מחדש, עבודת נמלים יסודית, פיזית ומנטלית, שארכה חמש שנים. התוצר? דאון טמפו, היפ הופ מתקדם, אמביאנט אקוסטי ועוד ועוד.

מארקי פאנק ורדיוטריפ יארחו את אחד מאספני התקליטים החשובים בעולם כיום אנדי ווטל בשני ערבים של השקת האלבום. ווטל, מוזיקאי, מפיק ובעלים של שני לייבלים מקדיש את חייו בשנים האחרונות לחשוף / לשלוף מספריות מאובקות, בוידמים נידחים וחורים בלתי מזוהים פניני פסיכדליה, פולק ופאנק מרחבי העולם ולהציגם לאוזניים בעולם המערבי.

מארקי פאנק משיק, יום חמישי ה-29.1, 23:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות