מדריך

השגריר

שלומי אבר, ישראלי שהצליח בזמן קצר להטריף את סצנת הטכנו והמינימל העולמית ולהקים לייבל מצליח (Be as One), קופץ לביקור בתל אביב עם Funk D'void, מפיק ודיג'יי אלקטרוני וותיק

ברזילי, תל אביב, 16-01-2009 23:30
השגריר

שלומי אבר מחזיק בסיפור סינדרלה בלתי נתפס - בזמן קצר הצליח הבחור האנונימי מאשקלון לזנק למעמד של אחד מאומני הטכנו החשובים בעולם כשהוא מנגן במועדונים ובפסטיבלים החמים על הגלובוס ומנפיק מנפצי רחבות שזוכים לתמיכה גורפת של כולם, מענקי האוס בדמות ליטל לואי וגה דרך סוון ואט' ועד לקני לארקין ושאר החבר'ה מדטרויט.

הפריצה של שלומי הגיעה בפרויקט משותף יחד עם גיא גרבר, "Sea Of Sand", פנינת טכנו מלודית ששוחרה בלייבל העל " Cocoon" והפכה להמנון של קיץ 2006. עוד באותה שנה הוא שיחרר את "Tel Aviv Garden" שהפך גם הוא לאחד התקליטים המוצלחים והנמכרים ביותר של אותה שנה.

בשנת 2007 הוא שיחרר שני מפלצות מועדונים " Diosa / Sekur" ו " Freakside" (שייצא בלייבל "Ovum" של גוש וינק) שהפכו למגה להיטים והימרו את האבר מכישרון צעיר לדמות מובילה ודומיננטית בסצנת העולמית.יכולות ההפקה המבריקות שלו שמצליחות למזג בין מקצבים חדים ומשוכללים לבין השפעות אולסקול טכנו מדטרויט ושיקאגו יחד עם קישורי התיקלוט שלו הפכו אותו לאחד האנשים המעניינים בתעשייה האלקטרונית.

במקביל לפריצה הקים שלומי את הלייבל האישי שלו Be as One, צעד די שנוי במחלוקת בימים שבהם מכירות התקליטים בשפל ושוק המוזיקה מוצף בלייבלים חדשים. גם במקרה הזה הצליח אבר לשבור את כללי המשחק ולהפוך בזמן קצר את Be as one לכוורת תוססת של מוזיקה איכותית שמצליחה לדחוף אמנים ישראלים קדימה וליצור באזז בינלאומי חסר תקדים. אבר גם זכה בתואר "אמן המינמל של שנת 2008" של אתר מכירת המוזיקה האלקטרונית הגדול ברשת "Beatport".

שלומי אבר מגיע לברזילי בשיאו, כשלוח ההופעות שלו מפוצץ, מגזיני מוזיקה מכל העולם עוקבים באדיקות אחרי כל ביט שיוצא מהאולפן שלו ותקליטים שלו מסתובבים בכל מועדון שווה על הגלובוס.

אל ערב הלייבל בברזילי זימן אבר חבר קרוב ותומך נלהב, אחד המפיקים והדיי'גייז הוותיקים והמוערכים מר Funk D'void. לארס סאנדברג, בשמו האמיתי, הוא אמן שניתן למצוא בחזית העשייה האלקטרונית כבר מעל עשור, הוא הצליח להתבלט מאמצע שנות ה90' בעזרת רמיקסים לאמנים בסדר גודל של אנדרוורלד, ניו אורדר וקווין סנדרסון לצד הפקות מבריקות שנעות מסאונד דטרויטי בסיסי וטקנו נוקשה דרך אלקטרו ודיפ האוס עדכני.

בנוסף לאלו ינגן באותו ערב רועי בריזמן, אחד הדי'גייז הותיקים והמוערכים בסצנה המקומית.

שלומי אבר בתל אביב, יום שישי ה-16.1, 00:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות

  • שלומי אבר

    אתה חתיך הורס , ומוכשר ברמות מטורפות, חולה עליך.

    חנית עמיוף, 20-09-2009 23:39

  • שלומי אבר

    אתה גדול ........מתה לגעת בך.

    איילת אברמוביץ, 20-09-2009 23:41