מדריך

נכנסים לקריז

Dj Craze, הפטיפוניסט הוירטואוז מגיע לבלוק כדי לקפץ בין ז'אנרים ולערבב בין כל מה שחם ומעורר התרגשות ברחבה. ילוו אותו צמרת דיג'ייז ההיפ-הופ המקומית

הבלוק, תל אביב, 27-12-2008 21:00
נכנסים לקריז

מעבר להיותו אלוף עולם שלוש פעמים בתחרות DMC, קרייז דואג תמיד להתעלות ולשנות את כללי המשחק. לא בכדי הוא נקרא להיות תקליטן הבית של קנייה ווסט, איתו הוא מסתובב בעולם בחצי שנה האחרונה.

קרייז הוא פטיפוניסט וירטואוז עם חוש טכני מדהים אשר לא מסתפק רק בזה, בין אם הוא מסובב היפ-הופ מלוכלך,אלקטרו מבעבע, דאבסטפ או דראם & בייס, קרייז מנגן תמיד מוזיקה חדשה, מאתגרת ורקידה. 

הטכניקה הוירטואוזית שלו והדיוק מעורר הקנאה שלו הפכו אותו לשם נרדף למצויינות ולמקור השראה לכל ילד שנגע בפטיפון בעשור האחרון. בניגוד להרבה טכנוקרטים שמסתפקים בשריטות תקליטים קרייז ידוע ככזה שגם יודע להפעיל את המסיבה,הוא משתמש בטכניקה שלו בשביל לקפץ בין ז'אנרים ולערבב בין כל מה שחם ומעורר התרגשות ברחבות הריקודים בעולם.

בנוסף - סט מיוחד של סקולמאסטר וטודרס מההרכב האהוב התפוחים - מסע שדוחס בתוכו 22 דקות אינטנסיביות המורכבות משלל ההשפעות, הסימפולים והצלילים שהפכו את התפוחים להרכב הכי מדובר ומוערך שיצא מארצנו בשנים האחרונות.

מש ופייפ - שני פטיפוניסטים וירטואוזים אשר ייצגו את ישראל לאחרונה באליפות הדי.אם.סי העולמית -בסט דחוס בביטים וסקרצ'ים.

על ההנחייה ממונים כהן@מושון - צמד הראפרים שהוציא אלבום בכורה השנה והפך את החנון לקול החדש.

כמו כן יגבו בין לבין וולטר ויוגו בביטים שמנוניים ומקפיצים, היפ-הופ, פאנק, בוטי בייס, אלקטרו וכל מה שחם.

דיג'יי קרייז, יום שבת ה-27.12, 21:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות

  • הוא פשוט מדהים!

    ראיתי אותו לפני כמה חודשים והוא נתן סט מטורף! אי אפשר להשאר אדישים אליו... לא יכולתי להפסיק לזוז ולהתנועע! איזה כיף לשמוע שהוא בא לארץ!

    מיקה, 27-12-2008 17:57