מדריך

באנו חושך לגרש

סגול 59, לוקאץ', המעגל ופרודוקס בערב היפ הופ מקפיץ ומגוון לרגל החנוכה

בארבי, כפר סבא, 28-12-2008 22:00
באנו חושך לגרש

מה בתכנית?

 

סגול 59 (חן רותם) הוא מהאבות המייסדים של ההיפ הופ הישראלי והוציא עד כה 5 אלבומים, כשהאחרון שבהם, "תעשו מקום", יצא לפני כחודשיים בחברת JDub Records האמריקאית. סגול, המופיע בקביעות בארץ ובחו"ל, הופיע ושיתף פעולה עם אמנים כמתיסיהו, די.ג`יי ספוקי, הדג נחש, פוליאנה פרנק, דן תורן, קוואמי, קולולוש ועוד, ומשמש גם כמבקר מוסיקה שחורה ב"עכבר העיר" תל אביב.  

לוקאץ` - כבר שמונה שנים שלוקץ`קורע את הבמות. הוא נחשב לאחד הראפרים הכי צבעוניים בישראל, וקשה להישאר שקטים מול הרעמה וההומור השנון שלו. באלבום הבכורה שלו, "לא דובים ולא יער", הוא מציג חזון שלם שנדיר לראות כמותו בהיפ הופ הישראלי - עולם פנטזיה של אוכל, מדע בדיוני, אגדות, משחקי מחשב וצחוקים. לוקץ` יצא מהמשפחה של הפי.אר טרופרז, קבוצת היפ הופ פעילה שיצאה מתוך פרברים רפיוג`יז וכוללת את פלד ואורטגה, נועה פארן, חברי פרברים רפיוג`יז עצמם ואחרים. 

המעגל - המעגל הוא הרכב ראפ הקיים כבר קרוב לשנתיים המופיע ללא הפסקה ברחבי הארץ במועדונים, פסטיבלים, אירועי היפ הופ ועוד כמו כן ההרכב זכה לחמם את קוואמי וקוטג`, כלא 6, הדג נחש, מוש בן ארי ועוד רבים וטובים.  ההרכב מכיל בתוכו שלושה אנשים והם: אוראל תורג`מן המכונה גם BLACKOUT, דורון מוסביאן המכונה גם דורון סאן D-BEAT ואור חנוכה המכונה גם O.B.P. ההרכב עובד בימים אלה על מיקסטייפ שיכיל קטעים של ההרכב ובנוסף אירוחים נוספים של חברים במעגל שהכירו לאורך השנים. 

 

פרודוקס - הרכב שמורכב משלושה אמסיז - רפיקי (אריסטו) מאן, נצ`י נצ` וצ`יצ`ו. ההרכב פעיל מ2003 בסצינת ההיפהופ המקומית. 

ערב היפ הופ, יום ראשון ה-28.12, 22:00, בארבי, יוחנן הסנדלר 8, כפר סבא

תגובות