מדריך

די ג'ייז קינג בריט ומישל סלייס (ארה"ב) בישראל

שניים מחפרני הוינילים ומפיקי העל מגיעים לתת בכם סטים אקלקטים וצבעוניים מתמיד

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 10-01-2013 23:30

תגיות: קינג בריט, בלוק, מישל סלייס, KING BRITT

הברזילי קרו והבלוק בהפקתה משותפת בה יארחו שני אמני ענק שהקדישו את הקריירות שלהם לחקר אינסופי כל מה שקשור במוזיקת מועדונים.

בפינה השמאלית - קינג בריט
אחד ממפיקי העל של הסצנה האמריקאית. עם פרס גראמי, שלל קלאסיקות ומעל 25 שנות עשייה ברזומה,קינג זוכה לכבוד עצום ברחבי העולם בזכות היכולת לשלב גא'ז,פאנק,ספוקן וורד,סימפולי היפ הופ ומה לא בעצם, אל תוך מוזיקת מועדונים סופר אינטליגנטית עם ארומה אנלוגית.במרוצת השנים הפיק קינג בריט מוזיקה תחת עשרות שמות שונים ויצר רמיקסים לרדיוהד, אבריתינגבאט דה גירל, קרטיס מייפילד,מיילס דייויד, אליסון מויאט ועוד. בשנה האחרונה הוא עשה זאת שוב וחזר מהמקום הכי לא צפוי עם רצועות דאב בלייבל של קארל קרייג ובלייבל העל "Hyperdub". הקטע התברג במקום השלישיבדירוג 100 הקטעים של 2012 על ידי המגזין היוקרתי "FACT".

בפינה הימנית - מישל סלייס-
עד לפני כמה שנים פסיכולוג במשרה מלאה עם סייד קיק לאיסוף תקליטי האוס ודיסקו. קלאסיקה לטינית שחברתו לחיים ניגנה בבוקר אחד יפה בעת שתילת פרחים בחצר שינתה את חייו לנצח. סלייס ערך את "LA MEZCLA" לרצועת האוס שהפכה לאחד מלהיטי המועדונים הגדולים של העשור האחרון, נחטף כמובן על ידי לוצ'יאנו ומספק מאז זרם בלתי פוסק של האוס בלרי-לטיני מהמם. הסאונד הייחודי של סלייס צד את אוזנו של גאון נוסף –די.ג'יי קוצה (KOZE) והשניים עובדים כרגע על פרויקט משותף ומסקרן ביותר. סלייס מגיע אלינו בשיאו, אחרי קיץ פסיכי במועדונים ובפסטיבלים המובילים בעולם.

החיבור בין קינג בריטוסלייס יוצר לילה של מוזיקה מקורית ובלתי צפויה, שמוגשת ברמה הגבוהה ביותר מאנשים שחיים את המוזיקה ומפזרים את ניצוצות הגאונות שלהם בכל פרויקט בו הם נוגעים.
את החבילה ישלימו טובי בחימום הדוק בחדר הראשי,ואנשי זברה עידן גבריאל ואלעד רון בלאונג'העישון.

 

הנה טעימה קטנה מקינג בריט:

 

 

תגובות