מדריך

about blank 5 Years Anniversary

חגיגוץ חמש שנים למועדון הטכנו הברלינאי, עם נציגתו RESOM ולצידה הרזידנט הצעיר AKMÊ

דופלקס, הש"ך 10, תל אביב, 29-05-2015 22:00

תגיות: דופלקס, about blank, AKMÊ, RESOM

אבאוט בלנק - מאחורי החזית הלא בולטת של גן ילדים ענק נטוש הצמוד לתחנת הרכבת אוסטקרוייץ מסתתר לו מועדון שמדי סוף שבוע מכיל קרנבל שלם, המועדון הוקם לפני 5 שנים על ידי קולקטיב של אוהבי מוסיקה ומסיבות פרועות עם אג'נדה  פוליטית וחברתית מאוד מסויימת. המועדון מתפרש על פני שני חללים וגינה מיתולוגית, בהם לצד הרזידנטים המוכשרים, מופיעים בתדירות גבוהה כל השמות הגדולים בסצנת האנדרגראונד הברלינאית והעולמית. כל התוכן של  המועדון הוא החלטה קולקטיבית. כך גם קבוצת אבאוט בלאנק מגלה סימפטיה כלפי אמנים מאזורינו: במקום הופיעו : דיפה ובירי, אנה וסוזנה, עדי שבת, חבורת הלייטר מדלי, דינה , יוג ועוד רבים.
כאשר הוויקנד הבלתי נגמר כן מצליח להפסק , המועדון עובר לפאזה של אירועי תוכן -כמו הרצאות, הקרנות ודיונים חברתיים. 
חשוב לציין שחלק גדול מהאג'נדה של המקום הוא העצמה ותמיכה במין הנשי הפועל בסצנה האלקטרונית.

RESOM - ריזום היא בהחלט הדמות המייצגת ביותר של המועדון. תקליטנית מוכשרת וותיקה ענינת טעם בבחירת תקליטים. אחת הדמויות שעומדות מאחורי הקמתו של אבאוט בלאנק. דמות פעילה חברתית, מארגנת של פסטיבלים ואירועים 
רבים. אישה שבנתה את עצמה בכבוד במשך שנים ארוכות ואנחנו שמחים להודות בזה שהיום היא אחת התקלטניות האהובות עלינו בגרמניה כולה.
AKMÊ -  אקמה הוא הכישרון הצעיר שמככב בין הרזידנטים של המועדון. חוץ מלהרקיד הוא מצליח להפוך את הזמן שלכם במשך הסט שלו לנעים במיוחד. תקליטן בעל קלילות רבה ותחכום במידה הנכונה. 

תמיכה מקומית : 

(Anna & Soussana (Pacotek

( Stas Zotov ( The Sprut / Duplex 


תגובות