מדריך

הסיוט שלפני חג המולד

ליין הבלנדר חוגג שנה עם מיס מלכת הדראג הברלינאית גלוריה ויאגרה והרבה דיסקו, נאו-דיסקו, נאו-אלקטרו, ניו-רייב, אולדסקול רייב, אלקטרו-פופ, אלקטרו-רוק

ברזילי, תל אביב, 19-12-2008 23:30
הסיוט שלפני חג המולד

הבלנדר חוגג יומולדת שנה ויש גם אורחת. לשם האירוע תגיח מברלין הקרירה מלכת הדראג שהיא שם נרדף לבירה הגרמנית - מיס גלוריה ויאגרה. גלוריה על כל 220 הסנטימטרים שמרכיבים אותה, היא אגדה ברלינאית בשר ודם, מלכת טראש וגלאם מהסוג הלא קלישאתי. גלוריה תגיח לראשונה לביקור בארץ הקודש לרגל מסיבת יום ההולדת, בה היא כמובן תופיע, תשעשע ותארח.

ויש גם פסקול, הלא הוא פסקול הבלנדר, שהחוק היחיד בו שאין ממש חוק. זה צריך להיות איכותי, זה צריך להיות אלקטרוני במידה כלשהי, כדאי שגם יהיה רקיד וכמו תמיד זה בעיקר פאן, פאן,פאן. אבל רק כדי שתבינו את הכיוון, צפו לדיסקו, נאו-דיסקו, נאו-אלקטרו, ניו-רייב, אולדסקול רייב, אלקטרו-פופ, אלקטרו-רוק והבלחות ראויות מעשורים אהובים.

את העמדה יאיישו אלון רום, די.ג'יי ארי הצרפתי ודי.ג'יי קינדר. למסיבה יש גם נושא כמו כל ערב בלנדר ממוצע והפעם לאור הסמיכות התאריכית, הבלנדר יקדם את בואו של חג המולד בגרסת "Nightmare before Christams". על עמדת הוי.ג'יי - ליאור שדה מסטודיו לווייתן.

יומולדת שנה לבלנדר, יום שישי ה-19.12, 00:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות