מדריך

לטעום מכל העולמות

הילית רוזנטל במופע אלקטרו-פופ, ניפון מנגנים רוק אלטרנטיבי וסיסטם עאלי עושים היפ-הופ בארבע שפות. הערב הם נפגשים על במה אחת

ברזילי, תל אביב, 13-12-2008 21:00
לטעום מכל העולמות

הילית רוזנטל בהופעת אלקטרו פופ סינמאטי - על הבמה יהיו נוכחים טובי יוצרי האילוזיות והחוויה - תמר ברנשטיין תצייר לייב בתוספת וידאו ארט, נורי יעקובי ייתן את הפן האקוסטי בוויולה ומרטין עדין ינגן את התאורה ויוסיף לחוויה הטוטאלית של ההופעה. ציר המוסיקה של הילית נע בין פופ מתוק להארדקור אלקטרוני וכשהם מתערבבים זה בזה הם עולים לשלב הבא.

NIPPON - הרכב רוק אלטרנטיבי המשלב אלמנטים של רוק אפל של שנות השמונים, נגיעות בשנות התשעים וניואנסים של המאה הנוכחית. עם השפעות ניכרות של להקות כמו הקיור, דפש מוד, ניק קייב, פיטר מרפי ודומיהם. NIPPON מקליטים בימים אלה את הסינגל הראשון שלהם. חברים בהרכב- יוסי אפלבאום- גיטרה ושירה, בנקו מנדיל- בס, עומר מנחם- תופים.  

סיסטם עאלי הוא אנסמבל היפ-הופ בארבע שפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית. הלהקה נוסדה בתחילת 2006 במקלט ציבורי בשכונת עג'מי ביפו. 12 החברים וחברות בלהקה, ראפרים ונגנים, מביאים לבמה מפגש והתנגשות עשירה וטעונה בין שפות, סגנונות מוסיקליים, סיפורים אישיים, ומקורות השראה השאובים מהמציאויות היומיות של רחובות יפו, ועומדים בבסיס כוחה ויצירתה של הלהקה. סיסטם עאלי הם: אמנה ג'רושי (ראפ), אנבר סטיברגימוב (ראפ), מוחמד אגואני (ראפ), נטע וינר (ראפ, שירה ואקורדיון), מוחמד מוגרבי (ראפ), עבד אבו-שמס (ראפ ודרבוקה), ערן פינק (באס וקולות), דרור גולדשטיין (תופים), יונתן קונדה (גיטרה וקולות) , ליבה נאמן (כינור), גדעון "דיג'יי דאו" אלי (פטיפונים).

ערב הופעות, יום שבת ה-13.12, 21:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות