מדריך

אורח לרגע

קן סטרינגפלו, מוסיקאי ויוצר אמריקאי נחשק, שכבר ניגן עם ניל יאנג, פטי סמית' ואחרים, מתארח בהופעה של שי נובלמן ולהקתו (לא לפני שהוא מופיע סולו)

לבונטין 7, תל אביב, 13-12-2008 22:00
אורח לרגע

קן סטרינגפלו, יליד קליפורניה, שימש בסוף שנות ה90' כאחד משני סולניה ומנהיגיה של להקת הפאוור פופ המובילה "הפוזיס". ההרכב שפעל בסצינת להקות הגאראג' של סיאטל, אך נבדל מהם בסאונד הפאוור-פופי הראוותני שלו, הוחתם על ידי חברת הענק "גפן רקורדס" והוציא מספר אלבומים בהם בלט התקליט Frosting on the Beater. רמת השירים שסטרינגפלו הביא לשירי הפוזיס, כמו גם יכולותיו כגיטריסט וקלידן מקורי, משכו את תשומת ליבם של REM שצירפו אותו כחבר להקה חמישי.

עוד בעשור הקודם, הוזמן קן להיות שותף להקמתה מחדש של הרכב הקאלט המשפיע ביג סטאר, מלהקות הרוק החשובות בכל הזמנים. ביג סטאר שפעלו בשנות השבעים והונהגו על ידי הזמר אלכס צ'ילטון החליטו לאחר 20 שנות הפסקה, לחזור לפעילות, וקן צורף על תקן של בסיסט - זמר וכותב שירים והקליט עימם את שני אלבומיה האחרונים.

בשנים האחרונות משתף פעולה עם אמנים כמו ניל יאנג, אפגן ווינגס, פטי סמית ועוד רבים אחרים.

סטרינגפלו מגיע לארץ כאורח של שי נובלמן. המופע יורכב משני חלקים: הופעת סולו של סטרינגפלו כשאחר כך נובלמן ולהקתו יתפסו את הבמה וינגנו משיריהם (כולל חדשים בשפה העברית מתוך תקליט עתידי) כשבהמשך קן יחבור אליהם על הבמה. 

שי נובלמן וקן סטרינגפלו, יום שבת ה-13.11, 22:30, לבונטין 7, תל אביב 

תגובות