מדריך

רצח על רחבת הריקודים

Gaslamp Killer, דיג'יי וירטואוז ומפיק אמריקאי מזמין אתכם לסיבוב ברכבת הרים מוזיקלית עמוסה בסקרצ'ים, ביטים שבורים והמון באסים. יארחו אותו מיטב הכשרונות המקומיים. הפרטים בפנים

Spice, תל אביב, 05-12-2008 23:30
רצח על רחבת הריקודים

GASLAMP KILLER, וויל בנסוזן, הוא אחד ממובילי הסצנה החדשה של אל.איי – כור היתוך מהמרעננים הרשמיים של עולם המוזיקה העכשווית. הוא מותח את גבולות ההיפהופ והאלקטרוניקה ויוצר משהו חדש – "פוסט היפ-הופ" אם תרצו. גאסלאמפ אומנם מתנסה גם בהפקה, אבל הוא קודם כל די ג'יי - די ג'יי וירטואוז. הוא שורט וממקסס בין כל מה שמבעבע - זה יכול להיות קטע Fאנק פסיכדלי ומיד אחריו קטע היפ-הופ דרומי ומלוכלך, ביט חדשני של פליינג לוטוס ואחריו איזה קטע דאבסטפ מפחיד של סקרים. 

הוא מגיע מתרבות אמריקאית שבה דיג'יים משתמשים במיקרופון תוך כדי תקלוט, כחלק מצורת ההגשה, כך שאפשר לצפות להרבה צעקות וזיוני שכל. לאחרונה הוציא מיקסטייפ ותקליטון בלייבל החדש OBEY RECORDS. 

את גאסלאמפ יארחו מיטב הכשרונות המקומיים – בחדר הגדול ינגנו איתו: אמיר אגוזי (בוטניקה), דיגיטל_מי (אודיו מונטאז', בהופעה אלקטרונית חיה על שני סאמפלרים), וולטר והקטיק (האחים באסס לבית משפחת טבק).

בחדר הקטן ינגנו מוזיקה הזייתית: רדיוטריפ (הצמד המהולל לבית אודיו מונטאז' והתפוחים), מארקי Fאנק (ירושלמי בעל חיבה לפסיכדליה), טנטלוס (מפגן ראווה של טרטל שמארח את גון בן ארי לסשן פסקולי מתובל בשירת ביבים) ו-נקברייקה (גדי חינקיס, אקס הפרברים רפיוג'יז) בהופעת סווינג-קור מחשמלת.

את הליווי הויזואלי ייתן הוי ג'י הפראי BRAND_NU (נתן ברנד).

על ההנחייה אחראי כהן, ילד הפלא שלא מזמן חזר מהרד-בול אקדמי ולמד עוד דבר או שניים על מוזיקה חדשנית מהי.

Gaslamp Killer, יום שישי ה-5.12, 24:00, Spice, חזק פינת אמץ, תל אביב

תגובות