מדריך

FURBIDDEN

יוני פוליקר, בטי, יונתן רוזן ועוד רבים וטובים יופיעו באירוע התרמה למען הקואליציה נגד פרוות. בואו לצעוק את צעתקם של בעלי החיים חסרי הישע, במיוזיק רום

מיוזיק רום, דניאל פריש 1, תל אביב, 30-11-2008 20:00
FURBIDDEN

International Anti Fur Coalition היא קבוצה עולמית שמטרתה לסגור את אחת התעשיות האכזריות בעולם. זו עמותה רשומה הפועלת בישראל ופועלת מתוך חזון עולמי וצו אנושי בסנכרון בכ-60 מוקדים בעולם, ביניהם תאילנד, ארה"ב, קנדה, גרמניה, שבדיה, בריטניה, אירלנד, קולומביה, ניו-זילנד, איטליה, פורטוגל, ספרד, צרפת, אוסטרליה, קרואטיה, לטביה, ברזיל, מקסיקו, רוסיה, סרביה ועוד.

כל שנה מופשטים מפרוותם למעלה מ-79 מליון בעלי חיים חסרי ישע באכזריות שלא תאמן - לעתים בעודם בחיים! וזאת בעבור תעשיית האופנה וגנדרנותם של אנשים. מטרת הקואליציה היא להאיר את האמת - שלבעלי חיים יש זכות חיים, ושפשיטת פרוותם של שועלים, דביבונים, צ'ינצ'ילות ומיליונים נוספים (ביניהם 2 מליון כלבים וחתולים בסין בלבד בשנה) לצורכי מותרות האופנה פשוט אינה אנושית ואינה מוסרית! כדי לדעת יותר כיצד טבח זה מתבצע ניתן לראות בלינק הבא (אך הוא בשום אופן אינו מומלץ לבעלי לב חלש, החומר קשה מאוד לצפייה).

הפעילות הבינלאומית בישראל ובעולם של הקואליציה הניבה הישגים רבים, והתעשייה האכזרית הזו הולכת ומצטמצמת. אמנים רבים ופוליטיקאים הביעו עמדתם נגד פרוות בגלוי ואפילו צו הלכתי של הרב הראשי תיאר שחיטת חיות בעבור פרוות כמעשה לא הומני ואסור ביהדות. בואו לעזור להפיץ את זעקתם של בעלי החיים הסובלים ולהילחם את מלחמתם!

הערב מתקיים אירוע התרמה למען הקואליציה נגד פרוות אשר נועד בראש ובראשונה לעורר מודעות לנושא בארץ ולהביא לידיעתם של האנשים את גודל האכזריות הלא אנושית בתעשיית הפרוות ולנסות למנוע מצרכנים לרכוש בארץ פרוות. ובנוסף, לגייס כספים לקואליציה שתמשיך ללחום את מלחמתם של בעלי החיים שאינם יכולים לדבר בעד עצמם.

רשימת מופיעים: עדי כהן, יוני פוליקר, סינרגיה, יונתן רוזן, עידו מוסרי, דנה לפידות, ערן לוי, בית הבובות, בטי, שרון קלרון, הילה הררי, אורטל אופק ויאמנז(שי 360).

המופעים יחלו ב-21:30. 

ערב התרמה לקואליציה נגד פרוות, יום ראשון ה-30.11, 20:00, מיוזיק רום, דניאל פריש 1, תל אביב 

תגובות

  • אירוע מבורך חובה לבוא!

    מיכל , 28-11-2008 05:36