מדריך

גרסא משופרת

מארק רונסון, מפיק העל, דיג'יי נחשק והחבר הכי טוב של איימי ווינהאוס, מגיע לשתי הופעות ענק בישראל, בעקבות אלבומו Version

זאפה, תל אביב, 03-12-2008 21:00
גרסא משופרת

מארק רונסון, אחד השמות הלוהטים באנגליה ובעולם, מפיק העל, זוכה שלושה פרסי גראמי מגיע לראשונה לישראל להופעה חיה בהפקת ענק עם ה-Version Players, במופע הכולל זמרות ליווי שחורות, הרכב כלי נשיפה, אלקטרוניקה, גיטרות ותופים ומשלב להיטים מוכרים בעיבודים חדשים של רונסון בגרסאות חדשות.

רונסון, יליד אנגליה שגדל בניו יורק, בנו החורג של הגיטריסט מיק ג'ונס מ-Foreigner ניגן תופים וגיטרה מגיל צעיר אך גילה את שולחן המיקסים רק כשעבר לניו-יורק ונחשף להיפ הופ שהופק ע"י דיג'יים מקומיים. הדי.ג'יי הצעיר עם הטעם המוסיקלי המגוון כבש את אוזנה ולבה של האליטה הניו-יורקית בזמן קצר ועשה חיל מוזיקלי בשתי היבשות כשהזריק 100% גרוב טהור לאמנים כמו לילי אלן, איימי ויינהאוס, כריסטינה אגילרה, מייסי גריי, Jay-Z ורובי ויליאמס. 

מארק רונסון זכה בשנת 2007 בפרס גראמי בקטגוריית מפיק מוסיקלי ובגראמי נוסף על אלבומה האחרון של איימי ויינהאוס אותו הפיק. אחרי אלבום ראשון ומוצלח, הציפיות מאלבומו השני היו גבוהות, ורונסון לא אכזב. באלבומו החדש Version (2007) מארח רונסון רשימה מכובדת ביותר של מוסיקאים ביניהם איימי ויינהאוס, לילי אלן, ורובי וויליאמס, וכן אמנים חדשים להם מנסה רונסון לתת הזדמנות. בחירת השירים באלבום מביאה בין השאר את 'Toxic' של בריטני ספירס, ו- 'Stop me' של הסמית'ס. מגוון האורחים וההפקה של רונסון מונעים מהשירים באלבום להישמע כמו המקור ונותנים לכל קאבר משב רוח מרענן.

הסגנון של מארק רונסון משלב מקצבי היפ-הופ וג'ז משנות ה-40', יחד עם עיבודי כלי נשיפה וכמות מכובדת של סול, Fאנק וגרוב.

מארק רונסון בהופעה, יום רביעי ה-3.12, 21:00, זאפה, ראול וולנברג 24, רמת החייל, תל אביב 

תגובות