מדריך

BLOCK PARTY

מסיבת שלוש רחבות עמוסת כל טוב עם היפ הופ וביטים, סווינג ואלקטרו וניינטיז טראש. תקלוטים, הופעות ושיתופי פעולה נדירים

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 24-05-2013 23:30

תגיות: בלוק, BLOCK PARTY

מועדון הבלוק בשיתוף מאשבוקס ורוו טייפס מציגים: בלוק פארטי בשלוש רחבות!

::: ברחבה המרכזית: היפ הופ וביטים :::

מופע חי של הצמד 3421 עם מיס רד, החיפאית המטורפת שמוציאה קטעים בלייבל הבריטי נינג'ה טיון. הצוות חם מתמיד אחרי סיבוב הופעות בארצות הברית ובאירופה ורגע לפני סיבוב הפסטיבלים של הקיץ - ביניהם גלסטונברי, פיוז'ן, יונייטד איירלנז ועוד. 

לפני ההופעה ינגנו ריג'וייסר, אדון הביטים מרוו טייפס ושליש מההרכב המרגש של השנה - באטרינג טריו - בסט לייב עם טראקים חדשים בשרוול, וירין לידור, שהרמיקסים שלו שובים לאחרונה את הלבבות של אלפי מכורי סאונדקלאוד ובלוגרים ברחבי הגלובוס.

אחרי ההופעה יתקלט וולטר איינשטיין צפרדע, ממייסדי התדר והסקסאפיל מאחורי חבורת טבק. וולטר שב לאחרונה מלוס אנג'לס אחרי שתיקלט בליין המסיבות היוקרתי לואו אנד ת'יאורי וחזר חמוש במוזיקה עתידנית.

::: בסקוואט: סווינג, אלקטרו סווינג וגרוב :::

אם היפ הופ וביטים לא מספקים אתכם, בסקוואט יחכו לכם סווינגוטופיה, גנגסטרים מקומיים שיהפכו את חלל האנדרגראונד של הבלוק למועדון בהארלם של שנות ה-20 עם סווינג מנענע ואלקטרו סווינג פורץ גבולות.

לפני האוטופיות יתקלטו יוגו, רזידנט הבלוק ואספן תקליטים שנאמן לווינילים ולסגנון הייחודי שלו, ושימי סוניק ממשפחת סוליקו - חביב הבחורות, די.ג'יי ומפיק ותיק בסצנה המקומית.

אחרי סווינגאוטופיה יעלה די.ג'יי שוטנז - אורי קפלן, הסקסופוניסט של בלקן ביט בוקס ולשעבר גוגול בורדלו, שייקח אתכם למחוזות הטרופיקל בייס.

::: בלאונג' העישון: ניינטיז טראש :::

בלאונג' העישון תמצאו את עצמכם רוקדים טראש ניינטיז עם צח זמרוני, רזידנט הליינים 1984, 1994 וק.א.נ.ט, שימתיק לכם את הלילה לצד הנסיכה ואשת האשכולות, השי.ג'יי הרשמית של ישראל - תמי ביברינג.

תגובות