מדריך

דון חואן

דיג'יי חואן מקלין האמריקאי מגיע אלינו באמצע הטור העולמי שלנו. לפניו - הופעה של Cool kids of death, הרכב אלקטרו-פאנק פולני

ברזילי, תל אביב, 04-12-2008 23:00
דון חואן

DJ Juan Maclean האמריקאי החל את דרכו המוסיקלית כגיטריסט ונגן סינתיסייזרים של הרכב האלקטרו-Pאנק המשובח והמעורפל Six Finger Satellite. ההרכב פעל בשנות ה-90 (וכלל בשלב מסוים גם את ג'יימס מרפי על תקן טכנאי סאונד) ויצר תערובת מקורית של מקצבי דיסקו מכאניים נוקשים, מלודיות סינתים מפוארות עם גיטרות חדות. התוצאה ייצרה שילוב גרובי בין Kraftwerk, Devo ו-Big Black. באותה תקופה אמריקה טבעה בגראנג', ה"רובוטים" הצרפתים טרם השמיעו את קולם ותחיית הPאנק-Fאנק היתה סבירה כמו נשיא שחור בבית הלבן.

חואן מגיע אלינו באמצע הטור העולמי שלו, שניה לפני שיוצא האלבום השני שלו, ממנו כבר יצאו שתי פצצות -   Happy House ו-The Simple Life, כשהוא מכין לתל אביב סט אסיד חי, חגיגי וחם.

Cool Kids Of Death - להקת אלקטרו-פאנק רוק שחבריה הם מעצב אופנה, פילוסוף, מאייר קומיקס ומפיק מוסיקלי. CKOD חיממו את איגי פופ והסטוג'ס בהופעותיהם באירופה ותוך שלושה אלבומים הפכו לאייקון רוק'נרולי של מרד נעורים. עם צליל מלוכלך וגישה בלתי מתפשרת ההופעות שלהם הן אקסטרווגנזה של התלהבות ועוצמה. סרט דוקומנטרי נעשה לאחרונה על הלהקה שזכתה בלא מעט פרסים - כולל פרס MTV Europe Awards הנחשק.

גיבוי מקומי ייתנו נדב רביד מבוטניקה, וירון דיפ'ה (ג'קאין).  

קול קידז אף דת', יום חמישי ה-4.12, 23:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

(עד 24:40 הכניסה חופשית)

תגובות