מדריך

אחד על אחד

התערוכה "תווים" היא אוסף של צילומים של רענן כהן, המתארים רגעים אינטימיים של צלם שהוא גם מוסיקאי, אל מול יוצרים ישראלים מקומיים

המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב, 11-12-2008 10:00
אחד על אחד

בתערוכה "תווים" מציג רענן כהן מוסיקאים ישראליים עכשוויים מזוית ראייה אישית המבטאת גם געגועים נוסטלגיים למפגש אחד על אחד עם היוצרים, בעידן שכולו ריאליטי, רינגטונים והופעות המוניות תחת חסויות מסחריות.

התערוכה היא אוסף של צילומים שצילם רענן בין השנים 2002-2008 במסגרת עבודתו כצלם עיתונות והם משקפים מפגשים אינטימיים של צלם שהוא גם מוסיקאי אל מול יוצרים ישראלים מקומיים.

בתערוכה זו בחר רענן להציג רק מצולמים מעולם המוסיקה למרות שבארכיונו מאות צילומים של אמנים מכל תחומי האמנות. בכך הוא משלב שתי אהבות: מוסיקה וצילום. כהן עצמו מנגן בהרכבים אינסטרומנטלים  שנים רבות הגיטרה והמצלמה הן שמגדירות את זהותו בעיני עצמו.

רענן כהן, יליד 1981, בוגר מצטיין של מגמת צילום בביה"ס לאומנויות בויצ"ו בחיפה. מגיל צעיר ניגן וצילם . שירת כצלם צבאי ביחידת דובר צה"ל שם זכה בתעודת צלם מצטיין של היחידה.בעת שירותו התפרסמו צילומיו בעיתונות היומית ובמוספים תעוד של פעולות ומבצעים ביחידות צהל המובחרות . כשהשתחרר החל לעבוד עבור עיתון מעריב כצלם חדשות ומגזין. -מדור אישי קבוע משלו:"כניסת אמנים"- צילומים אמנותיים של יוצרים ישראלים למוסף התרבות של מעריב.

תווים, 30.11-17.1, המשכן לאמנויות הבמה, שדרות שאול המלך 19, תל אביב

תגובות