מדריך

תחת אש

Moljebka Pvlse (שבדיה) מהיוצרים הבולטים בתחום האמביינט והמוסיקה התעשייתית ו-Črno Klank, אמן אלקטרוני בלגי, קופצים לביקור בתל אביב

ברזילי, תל אביב, 16-11-2008 21:30
תחת אש

Just a Bad Penny ו Topeth Prophet מציגים:

Moljebka Pvlse, מהיוצרים הבולטים בעשור האחרון בתחום האמביינט והמוסיקה התעשייתית, שהוציא אלבומים בלייבלים מעצבי ז'אנרים דוגמת Cold Neat Industry ו-Drone Records. הביקור של מתיאס ג'וספון, האיש מאחורי Moljebka Pvlse, אינו מקרי. חברת התקליטים המקומית תופת פרופט הוציאה לפני כשנה אלבום משותף ל Moljebka Pvlse ולהרכב האלקטרוניקה הישראלי הוותיק  Seventeen Migs of Spring, שגם יופיעו לפניו בהופעה בברזילי. הסאונד של Moljebka Pvlse קר, מרוחק ואלים באופן מרומז בלבד, כמיטב המסורת של האמביינט התעשייתי, ומתבסס על הקלטות שטח, צלילות אלקטרוניות וכלים אקוסטיים, המעצבים פסקול אפוקליפטי המשתווה בעוצמתו ובעומקו המורבידי לסצנות המסויטות והסוריאליסטיות ביותר בסרטיו של דיויד לינץ'.

חיזוק נוסף מחו"ל לערב ההופעות הנדיר הזה יבוא בדמותו של C-Drik Fermont, אמן אלקטרוניקה בלגי שפועל כבר 20 שנה והוציא, בין היתר, אלבומים בלייבלים נחשבים כמו Ant-Zen ו-Ad Noiseam(הלייבל של Bong-Ra, Enduser ו Drumcorps) שם הוציא C-Drik אלבום בתור Črno Klank, השם שתחתיו גם יופיע ויספק מנה גדושה של ארטילריה אלקטרונית כבדה. 

את הערב יפתחו ספיישל אולימפיקס, הרכב הנויז הפרימיטיבי-פסאודו-פואטי של יוצאי ליטרשפיך, ערן זקס ורני זגר.

ערב של הלייבל תופת פרופט, יום ראשון ה-16.11, 21:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות