מדריך

נכנסים למוד

Moodymann שנחשב לאגדה חיה שמחזיקה בנחישות את הלפיד של הדיפ האוס והטקנו השחור מדטרויט, קופץ לביקור שני בארץ

הבלוק, תל אביב, 12-02-2010 23:00
נכנסים למודיחצ

למעלה מעשור קני דיקסון ג'וניור הלא הוא MOODYMANN בולט בנוף האורבני של דטרויוט כדמות בעלת אג'נדה חריפה ועקבית, אשר בניגוד ליוצרים רבים שלא מתעמתים עם הגבולות הברורים של הז'אנרים בהם הם פועלים, תמיד דחף את הקצה ושמר בקנאות על הנשמה השחורה של המוסיקה. עם השפעות שורשיות של סול וג'אז בשילוב וויב דטרויטי עמוק, דיקסון יוצר סערה היפנוטית ומרגשת של מוסיקה חוצת גבולות וז'אנרים.

בקרב חובבי מוסיקה מושבעים, דיג'יז ויוצרים הוא מהווה השראה ונחשב כאגדה חיה שמחזיקה בנחישות את הלפיד של הדיפ האוס והטקנו השחור מדטרויט ונשאר נאמן לאמת שלו תוך הכרה במסורת המוסיקלית והתרבותית ממנה הוא צמח.הילת המסתורין שאופפת אותו נגרמת בין היתר מסירובו (הכמעט) מוחלט להתראיין.כמו כן הוא מתרעם על תרבות ההייפ וה'אינסטנט' ואף מעביר את המסר באמצעות ווילון שמכסה את העמדה בזמן הופעתו. המראה של הדיג'י לא משנה והמוזיקה מדברת בעד עצמה!

ריליסים כגון Shades Of Jae, I Can't Kick This Feeling When It Hits , Sunday Morning ורימיקסים כגון I'm The Baddest Bitch By Norma Jean Bell מיצבו אותו כיוצר קלאסי ועל זמני.במשך השנים הקפיד דיקסון לשחרר רליסים על גבי וינילים בלבד, ובשנת 1997 אסף אותם לדיסק בשם Silent Introduction שזכה להערכה עצומה ונחשב עד היום לאחד מהאלבומים המשפיעים בשנות התשעים.

נבחרת מקומית של דיג'ייז שכבר שנים תומכים במוסיקה שלו תנגן לפניו ואחריו - Yaron Trax, Ronen Rasta, Yogo, Danny Bar & Ofri Goffer

 

מודימאן בבלוק, יום שישי ה-12.2, 23:00, מועדון הבלוק, דוד חכמי 35, תל-אביב

תגובות