מדריך

תצוגת תכלית

ערב של לייבל האינדסטריאל/דום/נויז התל אביבי "טופט פרופט", עם הופעות של CRNO KLANK (בלגיה), MOLJEBKA PVLSE (שבדיה) ואורי שחם על התקלוט

אוגנדה, ירושלים, 18-11-2008 21:00
תצוגת תכלית

תצוגת תכלית בין לאומית מבית היוצר של לייבל האינדסטריאל/דום/נויז התל אביבי טופט פרופט.

יופיעו:

Moljebka Pvlse, מהיוצרים הבולטים בעשור האחרון בתחום האמביינט והמוסיקה התעשייתית, שהוציא אלבומים בלייבלים מעצבי ז'אנרים דוגמת Cold Neat Industry ו-Drone Records. הביקור של מתיאס ג'וספון, האיש מאחורי Moljebka Pvlse, אינו מקרי. חברת התקליטים המקומית תופת פרופט הוציאה לפני כשנה אלבום משותף ל Moljebka Pvlse ולהרכב האלקטרוניקה הישראלי הוותיק  Seventeen Migs of Spring, שגם יופיעו לפניו בהופעה בברזילי. הסאונד של Moljebka Pvlse קר, מרוחק ואלים באופן מרומז בלבד, כמיטב המסורת של האמביינט התעשייתי, ומתבסס על הקלטות שטח, צלילות אלקטרוניות וכלים אקוסטיים, המעצבים פסקול אפוקליפטי המשתווה בעוצמתו ובעומקו המורבידי לסצנות המסויטות והסוריאליסטיות ביותר בסרטיו של דיויד לינץ'.

חיזוק נוסף מחו"ל לערב ההופעות הנדיר הזה יבוא בדמותו של C-Drik Fermont, אמן אלקטרוניקה בלגי שפועל כבר 20 שנה והוציא, בין היתר, אלבומים בלייבלים נחשבים כמו Ant-Zen ו-Ad Noiseam(הלייבל של Bong-Ra, Enduser ו Drumcorps) שם הוציא C-Drik אלבום בתור Črno Klank, השם שתחתיו גם יופיע ויספק מנה גדושה של ארטילריה אלקטרונית כבדה. 

על התקלוט - אורי שחם - מבעלי הלייבל.

ערב טופט פרופט, יום שלישי ה-18.11, 21:00, אוגנדה, אריסטובולוס 4, ירושלים

תגובות