מדריך

עירום צרפתי משובח

במאי צרפתי מלהק את הנשים לסרטיו בצורה מענינת ובעיקר בעירום - הסרט "מלאכיות בעירום" בפסטיבל הסרטים הצרפתיים בסינמטק

סינמטק תל אביב, 04-05-2007 22:00
עירום צרפתי משובח
"רגעים של קולנוע צרפתי" הינו פסטיבל קולנוע הצרפתי המתקיים השנה בפעם הרביעית, בסינמטקים ברחבי הארץ. סרטי הפסטיבל מחולקים לכמה קטגוריות: סרטי עלילה באורך מלא שיצאו לאחרונה בצרפת; קולנוע פרנקופוני, סרטים שמוצאם בארצות דוברות צרפתית; סרטי אנימציה, המיועדים לקהל מבוגר וגם לכל המשפחה; סרטים דוקומנטרים וכן תוכנית מיוחדת של סרטים קצרים.

בשישי יוקרן הסרט "מלאכיות בעירום"  המספרת את סיפורו של הבמאי הצרפצתי פרנסואה, אשר מלהק נשים לסרטו בדרך לא שגרתית ומבקש מהן להתערטל נפשית וגופנית במבחני הבד שלו. הוא מנסה להבין את סודות התשוקה שלהן ולהבין ממה הן משיגות הנאה. ז'אן-קלוד בריסו ("חתונה לבנה", "המלאך השחור"), פרובוקטיבי כתמיד, חוקר פעם נוספת את שאלת הסקס, התאווה והתשוקה. הסרט נעשה בעקבות תביעה משפטית על ניצול מיני שהגישה נגדו אחת מהשחקניות בסרטו הקודם.

"מלאכיות בעירום", שישי ה-4.5, 22:00, סינמטק תל אביב.

תגובות

  • יותר

    לתמונות כאילו אני מצפה ליותר אני רוצה לראות משהיא בעירום מלא עם בן עירום לא שהם מזדיינים (מזדיינים זה כאילו שאני עירומה וגם הוא הוא מחניס את הבולבול שלו לפוט שלי ולתחת שלי והוא מלקק לי את הפוט והציצי הגדולות שלי ומתנשקים צרפתית ויורק לפה שלי ואני בולעת ואני מלקקת לא את התחת ואת הבולבול ואת הגוף שלו והוא מלקק לי את הפוט וגם מנשק עושה עלי פיפי ואני שותה את הפיפי ובנות לסביות שמתנשקות צרפתית וגם בנים מתנשקים צרפתית וכל מיני דברים כאילו...) מקווה שזה יקרה תודה סקסית..

    סקסית, 31-03-2008 00:51

  • למה זה פה?..

    אתם מה זה סוטים יא סוטים אז לא שלום ולא ביי אז ביייי....

    הפנתרה הוורודה, 28-07-2008 03:30