מדריך

פריקשן כוכב עליון

דיג'יי פריקשן, שואו של איש אחד, בא להרעיד את קירות הברזילי עם שלושה ואפילו ארבעה פטיפונים וכל מה שטוב בדראם אנד בייס

ברזילי, תל אביב, 31-10-2008 23:30
פריקשן כוכב עליון

את מעלליו התחיל פריקשן בעיר ילדותו ברייטון שם התחבר לכוכבים המקומיים K-Tee  ו-Stakka, ובעזרתם החל לפלס את דרכו בעולם ההפקה. ב-99' הוציא את הריליס הראשון שלו בלייבל Under fire. למרות שהוא מצהיר על עצמו שהוא קודם כל דיג'יי, פריקשן מעולם לא זנח את הסטודיו ובמשך השנים הבאות הוציא קטעים בלייבלים מבוססים כגון Valve ,True playaz, Renegade hardware, Hospital.

במקביל לעבודה בסטודיו, ביסס פריקשן את מעמדו כדיג'יי מוביל בסצנה העולמית, עם לו"ז שהלך והתמלא במסיבות ופסטיבלים מסביב לעולם. העבודה הקשה השתלמה וב-2002 נכנס אל לב ליבו של המיינסטרים - רדיו 1 של הבי.בי.סי. שם הגיש תכנית דנב שבועית.

ב-2004 הקים פריקשן את הלייבל Shogun Audio שהפך במהרה לשחקן חזק בסצנה. שילוב של אמנים ותיקים כמוKlute, DBridge, Teebee  ביחד עם כוכבים טריים כמו Noisia ו-Break הפכו כל ריליס של הלייבל לבול פגיעה. בלי שום הגבלות של סגנון, רק מוסיקה טובה. ב-2006 הוציא את הדיסק-מיקס "The next level 2" שהדגים שוב את היכולת שלו לזגזג במיומנות בין להיטי טופ 20 לבין בייסליינז עמוקים ורגועים יותר.

 

בשנת 2006 הגיח לעולם האח הקטן של שוגון, הלייבל SGN:LTD, שם טיפח פריקשן שמות חדשים ואיכותיים כמו Icicle, Alix Perez, Sabre. טיפוח הצעירים המסור של פריקשן השתלם וכעבור שנתיים הפכו הילדים לשמות הכי מבוקשים בסצנה ולחברים קבועים במחנה הסמוראים של שוגון, תוך כדי שחרור להיטים בקצב מסחרר. הלייבל הפך לאחד המוערכים ביותר בסצנה ופריקשן, בנוסף למעמדו כדיג'יי ענק הפך גם לצייד הכישרונות עם האוזן הכי טובה בסביבה.ועכשיו, בין טור באוסטרליה לבין סופשבוע עמוס בלונדון וסקוטלנד, מגיע אלינו פריקשן לערב אחד יחיד ומיוחד.

יחממו על העמדה - fuss, בייסיק וסקארף. על המיקרופון אמ.סי גוגה.וי.ג'יי - Media Freak

פריקשן, יום שישי ה-31.10, 24:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות