מדריך

בטירוף שלנו

ערב הופעות אלקטרוניות עם פנטה דו פרינס, פרויקט הסולו של הנדריק ובר המשלב האוס, טכנו ואינדי, ואקיוט (אק דאק)

באסס, ירושלים, 01-11-2008 22:00
בטירוף שלנו

פנטה דו פרינס הוא פרויקט הסולו המסקרן של הנדריק ובר המשלב האוס, טכנו ואינדי. מזה שנים הוא יוצר טכנו מינימליסטי מר-מתוק שמאיר את רחבות הריקודים וגם מותיר את חותמו במערכת הסטריאו הביתית. וובר הוא אחד האמנים המוערכים והמבוקשים בעולם הטכנו, ובסצינת המועדונים כמובן. באמתחתו רמיקסים לדפש מוד, פנטום גוסט, אנימל קולקטיב, ראז אוהרה ואחרים. הפקותיו המוזיקליות זוכות לשבחים ממפיקי על כמו ריצ'י האוטין, מרטין גור, סשה פונקה ומייקל מאייר.

בשנות העשרים לחייו המסע לחיפוש עצמי וריגושים חדשים הוביל אותו לניו יורק שם התגלגל אל קריירת דוגמנות שחשפה אותו לעולם הגלאם והטראש של דוגמנים ופאנקיסטים שהעניק לו השראה רבה, אך לאחר כשנתיים הוא ויתר על הקריירה הזוהרת וחזר להמבורג על מנת להתמסר למשיכתו העזה לחזור למקורות וליצור מוזיקה. במקביל ללימודי אמנות ומוסיקה הוא החל ליצור מוסיקה שנעה בין טכנו לאקספירמנטל. בתחילת המילניום הוא הוציא את הריליס הראשון תחת השם פנטה דו פרינס בלייבל DIAL. הריליס נכנס לתודעת מבקרי מוזיקה ואמנים וזכה לשבחים. הנדריק התחיל להופיע ברחבי אירופה כדי ג'יי וכבאסיסט וקלידן במספר להקות גרמניות.

הנדריק ללא ספק המציא ז'אנר משלו במוזיקה האלקטרונית העכשווית. שילוב של רצפים שבירים ומלודיים, בייסליינס אפלים, צלצולים קסומים שמתחברים יחדיו אל מסע לעמקי הנשמה. 'Diamond Daze', אלבומו מ-2004 החזיר את פרוייקט פנטה דו פרינס לתודעת הקהל, האומנים והמבקרים. הפריצה הגדולה הגיעה כאשר בתחילת 2007 שיחרר את אלבומו השני 'This Bliss'. האלבום נמכר בעשרות אלפי עותקים, קיבל ביקורות נלהבות ברחבי העולם והזניק את הנדריק למעמד של כוכב עליון בטכנו.

 עוד הערב - אקיוט

פנטה דו פרינס ואקיוט, יום שבת ה-1.11, 22:00, באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

תגובות