מדריך

מזמינים אתכם לזוז

MOVE D, מוזיקאי מחונן, מהנדס סאונד מדופלם ונכס צאן ברזל בהתפתחותו של הטכנו/האוס האינטלקטואלי, קופץ לביקור ראשון

באסס, ההסתדרות 1, ירושלים, 30-10-2008 22:00
מזמינים אתכם לזוז

Move D הוא לא רק מוזיקאי ממעלה ראשונה (מתופף,פסנתרן וגיטריסט), אלא לא פחות מאשר מהנדס סאונד מדופלם בהכשרתו. דיויד מופאנג ,כשם לידתו הוא נכס צאן ברזל להתפתחותה ועיצובה של מוזיקת הטכנו/האוס האינטלקטואלית כפי שהיא נשמעת בימינו. 

מופאנג בצעירותו מאובחן כפסנתרן וגיטריסט מחונן,הוא מנגן במספר הרכבי ג'אז ואף מוזמן למבחני הכניסה של התזמורת הפילהרמונית של פרנקפורט. בהיותו בן 23 הוא מוצא עצמו בדרך מאוד מקרית בפעם הראשונה בחייו במועדון, וכמו לא מעט לפניו ורבים אחריו זה ישנה מקצה לקצה את חייו. הוא מצדו, עומד לשנות מקצה לקצה את חייה של מוזיקת המועדונים.

רק כיום מבינים יותר ויותר הן מוזיקולוגים והן יוצרים רבים בני ימינו שמר מופאנג עשה דטרויט עוד לפני דטרויט, זה רק לא רשום על שמו. כבר בתחילת שנות התשעים מחזיק בחיקו דיויד רקורד מרשים הכולל 4 אלבומים

EARTH TO INFINITBIG ROOMSREAGENZKUNSTSTOFF

אלבומים אלו, כך מתחילים להבין ולגלות רק כיום, טומנים בחובם אלקטרוניקה שאף בעלי החזון מדטרויט עדיין לא השיגו, טקסטורה נדירה ביופיה של סאונדים אלקטרונים ששם בדטרויט רק מתחילים לגלות.

האלבום KUNSTSTOFF נחשב לאחד מאלבומי הטכנו המשולמים ביותר שיצאו אי פעם מאירופה.מוב-די הוציא מאז ועד היום למעלה מ-50 תקליטי 12 אינ'ץ ולמעלה מ 10 אלבומים וייסד את הלייבלים 'Source Records' ו-'KM20'

 

זהו ביקורו הראשון בישראל. יפתח: סוזאנה (פאקוטק).

מוב די בישראל, יום חמישי ה-30.10, 22:00, באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

תגובות

  • move

    דיסק מתנה יחולק בכניסה ל50 הראשונים החל מ23:00 30 ש'ח בכניסה

    bass, 30-10-2008 21:28