מדריך

Soul Revival

הבלוק מציג: פסטיבל של מוזיקת נשמה על כל גווניה שיתנגן ב-3רחבות ויפגיש את רוב הקבוצות והתקליטנים שמנגנים את הז'אנר

הבלוק, תל אביב, 24-10-2008 23:30
Soul Revival

פסטיבל ה"סול ריבייבל" יחבר ז'אנרים שונים של מוזיקת סול, מקצבים שונים ותקופות שונות כאשר החוט המקשר הוא הנשמה: ווקאל, פסנתר, גיטרה, חום, צבעוניות ועושר הרמוני ומלודי שמאפיין את מוזיקת הסול השחורה, החל משורשיה בשנות ה60-70 בדטרויט, פילדלפיה, שיקאגו וניו יורק ועד לנגזרות  המודרניות והאלקטרוניות יותר, משנות ה90' וה-2000, ניו סול , UK GARAGE, סולפול האוס, קוסמיק דיסקו ועוד.

 

הערב ייפתח בחצות כשאמיר אגוזי (בוטניקה) יתחיל ברחבה הראשית עם סט של 'ניו סול' שיתפתח בהדרגה לסט של חבורת הדיסקו והדיפ האוס האמריקאי המורחבת: אלעד רון ועידן גבריאל (Simple Things), הרזידנטים של הבלוק: ירון טראקס ועמיחי מטיאס, וקולקטיב EAST OF EDEN, דני בר ועופרי גופר שימשיכו עם פאנק, לופט קלאסיקס, סולפול ודיפ האוס, קוסמיק דיסקו ורה-אדיטס למיניהם. יסגרו את הערב ברחבה הראשית ווידו (סוליקו) והליהוק המפתיע של הערב - Nee (נדב נאמן מקידס אפ לייט) בסט של 2 Step UK garage, מלונדון של שנות ה90, ז'אנר שלא זכה עד כה לשום במה בארץ, המשלב בין הכוחנות של ביטים שבורים וחתוכים מצד אחד לבין החום, הצבע והרוך של וווקאלס והרמוניות מרגשות מהצד השני.

בלאונג' תתרכז רחבת האולדיס - חבורת TASC  (Tel Aviv Soul Club),  YASHIVOS & DANA יחד עם הFAITHFUL BROTHERS  ותיקי תקליטני הסול בארץ, בשיתוף עם מיילורד סאונד, הלא הם Ranking Levy & Sister Ellen.

בחצר ינגנו יוגו, וולטר (הצפרדע) ואורי בנקלטר ("קול הקמפוס" 106) עם ערבוביה חמה של סולפול היפ-הופ, גוספל, סקה, סולפול רגאיי, פאנק וניו סול.

מסיבת סול, יום שישי ה-24.10, 24:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות