מדריך

עמוק לווריד

קריסטיאן באייר, חצי הרכב ההאוס הגרמני הנחשב "Ame" מגיע להרעיד את הברזילי עם דיפ האוס כבד. את השיק הצרפתי יספק David K בעוד שדיפ'ה ייתן חיזוק מקומי

ברזילי, תל אביב, 20-10-2008 23:30
עמוק לווריד

קריסטיאן באייר, חציו של הרכב ההאוס הנחשב "Ame" וחבר בקולקטיב InnervisionS מגיע לארץ:

לאחר שנים שהיו חברים בלייבל העל של ג'אזנובה, "סונאר-קולקטיב", ושחררו בו חומרים שנעו בין דיפ האוס ניו יורקי לדיסקו חדש והשפעות דטרויט כבדות, AME שיחררו לאוויר בשנת 2006 את אחד מלהיטי העשור "Rej", קטע בודד שהצליח לעורר עניין עצום סביב סצינת ההאוס החדש והחל את גלגול כדור השלג שהחזיר את הדיפ האוס בגרסה מעודכנת יותר לעולם המועדונים.

Ame שנחשבים לאחד ההרכבים העומדים בראש מגמה זו לא קפאו על השמרים ושיחררו בשנה האחרונה יחד עם דיקסון והנריק שוורץ פצצת האוס ווקאלית "D.P.O.M.B" שהרעידה את מיטב הדאנספלורז על הגלובוס. עם זאת הם מנסים לא לחזור על עצמם ומשחררים חומרים מוסיקליים שנעים מפסקולים למחול בחסות מועדון ה"ברגהיין" לקטעי אמביינט 'אפיים' בלייבל שלהם.

בימים אלו משחררים Ame את אלבום המיקס שלהם בסדרת הדיסקים המפוארת של הפאבריק.

את השיק הפריזאי יספק דוויד קמהון, או בשמו המוכר יותר David K, שהצליח בשנים האחרונות להתבלט בגל היוצרים  המרענן שמגיע מצרפת. מאז 2004 הוא מנפיק בהתמדה קטעים עם ייחודיים שמשלבים סאונד עמוק עם מלודיות מהפנטות. דוויד מחלק את זמנו בין תקלוטים במיטב המועדונים באירופה לבין הפקה באולפן.

חיזוק מקומי ייתן דיפ'ה רזידנט הליין שיסגור את הערב.

ליין הג'קאין בברזילי מארח, יום שני ה-20.10, 23:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות