מדריך

מסיבת רחוב

LEGOTEK URBAN FESTIVAL מחבר בין מוזיקה שתנוגן על ידי מיטב תקליטני העיר לבין תרבות ואומנות שיוצגו על ידי עשרות דוכני אמנות מקורית, אקססוריז, מיצגים, סטריט ארט ושוק וינילים מיוחד

הבלוק, תל אביב, 17-10-2008 12:00
מסיבת רחוב

LEGOTEK URBAN FESTIVAL - האירוע ישלב בין מוזיקה וסאונד שיסופקו על ידי מיטב תקליטני העיר ומערכת הסאונד האנלוגית של הבלוק, לבין תרבות ואומנות שייוצגו על ידי עשרות דוכני אומנות מקורית, ביגוד, אביזרי אופנה ואקססוריז, מיצגים, סטריט ארט ושוק וינילים מיוחד בו ימכרו אוספים נדירים של תקליטים יד-שניה ויוצבו עמדות האזנה.

החל מ12:00 בצהריים ביום שישי, ייפתח המועדון לקהל הרחב, כשאת דוכני המכירה שיוצבו בחצר, תלווה מוזיקה מהרחבה הראשית מאת: יוגו, אמיר אגוזי, Lt.Dan,SugarFree ,Dummy Clits , סטס ומארק F וחברים נוספים, שינגנו לאורך כל שעות הצהריים ועד הערב: מדאב, דרך פאנק, גרוב, האוס ועד מינימל טקנו חם.

 

לפנות ערב יעלה התקליטן Reiko Seefeldt, מהלייבל הגרמני Klangkolektiv שמתארח בארץ בפעם השנייה.

בשעה 23:00 ייפתח ליין הדגל של המועדון, ה-Block Party, בשיתוף עם אורחים מלגוטק. עמיחי מאטיאס וירון טראקס הרזידנטים, יארחו את Dj LESS מהלייבל Enliven Music המגיע מגרמניה לסט מיוחד של אלקטרוניקה חמה וגרובית שנעה בין האוס למינימל טקנו, בהשפעת אמנים כמו גרין ולווט, לורן גרנייר וריקרדו ווילאלובוס.

אחריו ינגן דני בר מקולקטיב EAST OF EDEN בסט אלקטרו פאנק, ויסגרו שני חברי לגוטק WHITHENOISE ו-SOUNDCLASH. אל כל אלה יצטרף גם Vj Tomer (לגוטק) בויזואלים מפתיעים המלווים בצילום live.

על חלל הלאונג' ושוק הוויינילים, יופקדו חברי כנופית Lounge.co.il במיקס אקלקטי של שיקאגו האוס, דיפ טקנו ושאר מטעמים.

 

LEGOTEK URBAN FESTIVAL, יום שישי ה-17.10, 12:00-04:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות